Знам,че е голяма глупост...

  • 1 183
  • 10
Но сутринта половинката много ме ядоса. Тамън си бях извикала такси,защото закъснявах за работа и той ми звъни,че май бил взел и моите ключове за вкъщи. Проверявам аз - няма ги наистина, гледам за резервни там където той ми каза и намирам някакви - казвам си, проблема е решен. Вече напълно готова, таксито долу,се запътвам към вратата,но се оказва, че ключът не става!Звъня на половинката да идва да ми отключва и съответно отменям таксито,защото не знам колко ще се забави...Идва той след малко, връща ми ключовете и аз си мисля че ще ме закара на работа,а той - викай си такси! По принцип е толкова отговорен, никога не съм имала проблеми за това, много се разбираме...Но което най ме обиди,е, че днес има Р.Д., толкова мило го събудих,а той така да се държи после...Просто беше груб и заядлив, като че ли аз съм виновна,че ми е взел ключовете по погрешка! Знам,че е голяма глупост, всеки ще си каже - голяма работа, но на мен просто ми стана мъчно  Cry
Виж целия пост
# 1
Обясни си го с петък 13  и продължавай ведро нататък.
Виж целия пост
# 2
Ee,сега,гадно е,наистина,но недей да се затормозяваш.И на него не му е лесно,има РД човекът,може пък да подготвя нещо или просто да е зает и затова да не може да те закара.А относно ключовете-еми мъже Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Успокой се!
Не е чак толкова голяма драма!
Вярно, не е приятно, но се преживява, има тоооолкова по-кофти неща, които могат да те изкарат от нерви!
Сигурно си има оправдание за поведението човека - може да е бил напрегнат, да е попаднал в задръстване, докато е пътувал към къщи (а и рожденните дни действат малко депресиращо, още повече , че е петък 13  Wink )
Така че, моят съвет е да си направиш една огромна чаша силно кафе, за да се успокоиш, и да подготвиш някоя романтична изненадка за довечера, хем ще отпразнувате подобаващо РД на приятеля ти, хем ще си оправите отношенията   bouquet
Виж целия пост
# 4
Че ти ако имаше РД на петък, 13-ти, хубаво ли щеше да ти е, а, а? Mr. Green
Виж целия пост
# 5
... една огромна чаша силно кафе, за да се успокоиш,

Да, силното кафе ще те успокои много.  Mr. Green

Не се ядосвай за глупости, а се весели и си купи още подаръци.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви много, момичета!  bouquet
Знам,че ще ми мине,но все пак много се натъжих.Днес щяхме да ходим на ресторант в друг град,бях се постарала да съм хубава,но този изблик на нерви така ми развали настроението,че му се обадих и го пратих сам да си ходи довечера! Rolling EyesВсе прибързвам с реакциите,ама и той не се постара да ми стане по-хубаво.
Ще се успокоя,пък каквото стане! Hug
Виж целия пост
# 7
Малко е гадничко когато ти се стараеш и да ти отвръща мъжо по този начин.
При мен имаша подобна ситуация вчера (май петък 13 дойде по-рамо при мен), след работа чистене,забърках нещо сладко, пералня и т.н. Връща се милият съпруг тръшка се на дивана в поза знаеш ли колко съм изморен и нищо ама нищо. Преглътнах някак си с оправданието че работи много и си казах
сигурно като почине и ще сложи масата - ДА ама НЕ. Сложих вечерята и т.н...
Още съм бясна  #2gunfire. Редя аз днес едни такива мисли: не се ядосвай, защо да си хабя нервите ама е гадничко и немога да се приниря с тази ситуация защото не съм слугиня и той много добре знае че няма женска и мъжка къщна работа. Това че аз съм жена и работя по-малко от него и нося по-малко пари в къще не ме превръща автоматично в слугиня и при цялото си старание да има сготвено десерт и т.н да ми се отвръща по този начин.
Малко дълго стана, но поне ми поолекна като изплюх камъчето и се надявам да не се примириш със ситуацията. Вярно има РД и хората понякога изпадат в депресия в такива дни, но уважение и компенсация за сутрешните ти неприятности трябва да има.
Виж целия пост
# 8
Че ти ако имаше РД на петък, 13-ти, хубаво ли щеше да ти е, а, а? Mr. Green
Че аз като имам РД на петък, 13-ти, да не бида ми е лошо, а,  а? Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Че ти ако имаше РД на петък, 13-ти, хубаво ли щеше да ти е, а, а? Mr. Green
Че аз като имам РД на петък, 13-ти, да не бида ми е лошо, а,  а? Mr. Green
Ами Честит Рожден ден!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 10
Успокой се и си изкарайте весело довечера. Ако това ще те развесели на майка в понеделник и се случи подобна история. В събота и неделя и бях на гости - тя живее на 100 км от мен и нейните ключове бяха останали в мен. Обаче тя го разбра в понеделник сутринта, тръгвайки за работа когато баща ми вече бил излязъл и пътувал за София, та се наложило да идва брат ми да я отключи, а той живее в съседен град на 20 км. Така че и по - лош вариант има.

Весело изкарване довечера!  baloni
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия