Мнения на Birdie 2

  • 226 766
  • 2 529
Продължаваме тук. Първата част стана твърде обемна...

Първата част е тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160982.0

48.000 посетили за 5.5 месеца не е зле. И 174 страници.
Благодаря на всички че я направихте популярна, и ще съм радостен ако всеки е намерил по нещо полезно.
Виж целия пост
# 1
Май съм първа. Laughing
Преди около три седмици по дупето на дъщеря ми/3 годишна/ излязоха ситни пъпчици.Бяхме на море и си помислих че е от пясъка нещо.Тя все на пясъка седеше и си правеше разни замъци.Но тези пъпчици още си стоят ,не изчезват . SadБих я снимала,но в момента е на детска градина.Нито я болят,нито я сърбят.От какво може да са?
Виж целия пост
# 2
Снимайте ги... Wink

Виж целия пост
# 3
Добре,като я взема от градината ще я снимам.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Привет Birdie
Сина ми от септември ще тръгва на ясла и си мислех...как да го предпазя от многократно боледуване
За сега пие Мултисеностол- като почива през месец.Но наскоро пак беше с ангина,и ме притеснява есента да не зачестят,а и контактите с децата....
Имуностимулант подходящ за него има ли,нещо изпитано,действащо?
Или ваксина?
Приемам съвети Hug
Виж целия пост
# 5
Противогрипната ваксина на "Берна" "Inflexal". ("Берна" е швейцарска фирма).
http://www.bernabiotech.ch/de/produkte/

Нищо друго няма да помогне и е без смисъл да давате пари.
Виж целия пост
# 6
Противогрипната ваксина на "Берна". ("Берна" е швейцарска фирма).
Нищо друго няма да помогне и е без смисъл да давате пари.
Дали се намира в България?това ли е точното название?
кога да я поставя?
Виж целия пост
# 7
Противогрипната ваксина на "Берна". ("Берна" е швейцарска фирма).
Нищо друго няма да помогне и е без смисъл да давате пари.
Дали се намира в България?това ли е точното название?
кога да я поставя?
Да, търгува се под името "Инфлексал".
http://www.crucell.com/Products-Inflexal_V
Поставяме я 2-3 седмици преди датата на тръгване на училище.
Виж целия пост
# 8
Противогрипната ваксина на "Берна". ("Берна" е швейцарска фирма).
Нищо друго няма да помогне и е без смисъл да давате пари.
Дали се намира в България?това ли е точното название?
кога да я поставя?
Да, търгува се под името "Инфлексал".
http://www.crucell.com/Products-Inflexal_V
Поставяме я 2-3 седмици преди датата на тръгване на училище.
Значи да я сложа към средата на август-той тръгва от септември?
Педито може ли да ми я постави,ако си я закупя?
Нещо по специално за нея- къде се поставя,кога-сутрин,на гладно,напълно здрав,странични реакции-Т,обрив...?
Виж целия пост
# 9
Поставя се мускулно, високо в ръката. Една доза само. Затоплена предварително.
Нищо друго не е нужно.

"Педито може ли да ми я постави,ако си я закупя?"
->Защо питате? Кой друг в Бг поставя ваксини на деца?  Shocked


НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ПРИ НИКАКВИ ОБСТОЯТЕЛСТВА ДА ПОСТАВЯТ ВАКСИНИ " в гръбчето"на децата Ви !!!
Виж целия пост
# 10
Да аз на синът ми миналата есен поставих Инфлексал т.е джи пи то го постави и останах много доволна .Тази година мисля и на малкия да сложа  Peace
Естествено ,че както и при всяка друга ваксина детето трябва да е здрав когато му се поставя  Hug
Извинявам се за намесата в темата   bouquet
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви Hug
...НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ПРИ НИКАКВИ ОБСТОЯТЕЛСТВА ДА ПОСТАВЯТ ВАКСИНИ " в гръбчето"на децата Ви !!!
Ама на сина ми там сложиха вчера ДТК- нали не можеше в крачето newsm78
Виж целия пост
# 12
Привет Бърди Hug

ще съм Ви благодарна ако отново ми помогнете със съвет.

Сина ми днес навършва 4 месеца и естествено наред със плюнченето крещи и издава всякакви странни звуци.
Един от тях доста ме притесни тези дни - издава звук наподобяващ спирачки на кола. Взима въздух навътре сякаш неможе да си поеме въздух. Нослето не е запушено.
Прави го предимно когато си играе, но понякога и когато се е наял /насукал/...според мен го прави нарочно, но пък знам ли възможно ли  да неможе да си поеме въздух?
Ден преди да започне да го издава педиатъра го прегледа обстойно и каза 4е всичко с него е ок.
Дали да потърся педиатъра за подобен проблем или това не е повод за притеснение.
Първо дете ни е  мъжа ми и най-малкият проблем с него ни плаши и притеснява...помислихме дори 4е може да има асма. Възможно ли е?

Мерси в аванс Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Здравейте,Birdie! Поздравления за новата тема!
Моля за съвета ви! Купих оризово брашно Nutricia ριζαλευρο (Δεν περιεχει γλουτενη, δεν περιεχει γαλα). Как да започна да го давам? Да прибавям по лъжичка в млякото, като отделна кашичка ли или да започна да захранвам с плод и да го прибавям в последствие към плода? На кутията е дадена рецепта за приготвяне със зеленчуци, а реших да ги оставя за по-нататък. Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Здравейте! Много моля за съвет- дъщеричката ми е на 1г. и 7 месеца. От известно време не иска да се храни. Яде само малко диня, банан, коричка хляб...А преди с удоволствие ядеше супи, яденета и кремове. Дали да не опитам сиропчето МултиСаностол? Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия