липолиза

  • 4 365
  • 8
Здравейте мами!Да ви питам чували ли сте за метода липолиза? Някой ходил ли е?Попаднах на този сайт
http://lipoliza.hit.bg/index.html
Виж целия пост
# 1
Никой ли не знае нищо?

Виж целия пост
# 2
Побутвам тази толкова стара тема, защото и аз попаднах на този сайт и страхотно се обнадеждих!!! Някой нещо да е чувал/хпдил на подобни процедури Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Странно newsm78 и аз повдигнах този въпрос в една от темите за "разкрасяване", но си остана глас в пустиня... Доколкото знам, това е нов метод - алтернатива на липосукцията. За пръв път го приложиха на Азис в "Пълна промяна" (ако не бъркам нещо)
Това е от мен:
http://www.jdmedicals.com/?show_category=12&open_news=20
Виж целия пост
# 4
Не се отваря първия линк.
Виж целия пост
# 5
Оправих линковете.  Peace
Виж целия пост
# 6
Оправих линковете.  Peace
newsm78 Първият линк не се отваря.
Виж целия пост
# 7
Оправих линковете.  Peace
newsm78 Първият линк не се отваря.
Не се отваря  no
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз съм ходила на тази процедура миналата година. Първо ще ви разкажа как протичаха при мен процедурите, после мисля и сами можете да си направите изводите дали съм останала доволна. Всъщност изводът май е ясен отсега, щом пиша в този форум  Laughing

Апаратът за липолиза се намира в един апартамент в Лозенец. Казвам апарат в апартамент, защото в никакъв случай не може да се нарече салон , или поне миналата година не беше. Посреща те боравещата с апарата - Ралица - момиче набор 85, притеснено усмихната, няма медицинско образование. Има сертификат за завършен курс за работа с конкретния апарат. Апаратът е втора ръка, доста му личи че е стар. Има 12 накрайника - за игли и за платки. Платките, както всички знаем, са за стягане, а иглите за стопяване на целулита.  Според мен почти не се различава от целутрон. Предложи ми да ми постави оборотни игли или да си купя комплект, избрах си втората опция - 1 игла=1 кинт. Иглите са дълги 6 см, имаш си собствен буркан /от компот, без майтап/, в който се стерилизират след всяко използване.
И такааааа...  Взе ми начални мерки - талия, корем, ханш и някво странно мерене на паласките, и легнах на кушетката, запретнах си блузката /исках на корема да ми ги забие/ , сложи си момата ръкавиците , щипна малко месце и започна да ги забива една по една. Не болеше, честно! Нито има кръв! Пусна тока и така си лежах 45 мин, като усилваше напрежението на интервал от 5-6 минути. През тва време си запалихме и 2-те по цигара.... по нейно предложение, с мое съгласие, не бях пушила цял следобед, ама тва е друга тема. Страстен пушач съм, но не го приемам тва , да се пуши на такива места!!!  Станах, пак ми взе мерки - Ауууу, страхотно! Навсякъде с по минус 1 см /не, че очаквах друго/. Разплатихме се и си тръгнах.
Момичета, ходих около 2 месеца, 2 пъти седмично, без да пропускам. Ще излъжа, ако кажа, че ефект не е имало - имаше, но това е по скоро за жени с проблемни места, например бричове - да ти разбие целулитът/става наистина доста меко мястото, където са иглите/. Но спазвах и режим тогава, не някакъв конкретен, а нали знаете - без сладко, хляб, газирано.
Имайте предвид, че след 1 месец ползване иглите доста се затъпиха и започна да боли забиването, купих си нови , по-дълги - 12 см и не болеше. За сининииии... сещам се само за 1 по-сериозна, с размер на монета от 1лв. ...
Не помня защо се отказах да ходя. Може би защото в един момент вече не мърдах от никъде и ... а бе дадох си сметка, че не е това начинът Simple Smile Да не говорим, че обстановката беше доста потискаща.

И така, мили момичета  Grinning Помислете си, пък решете Simple Smile

Сега съм на разделно хранене и се чувствам прекрасно, май си намерих цаката, без да се тормозя Simple Smile

Успех и усмивки на всички Simple Smile  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия