Храним се само с кисел и кисело мляко...

  • 496
  • 3
Това ми е притеснението-от извесно време, по-точно от седмица Криската не иска да яде нищо друго освен кисело мляко или кисел-и двете не са много хранителни...а се притеснявам да не й се раздразни стомахчето с това кисело мляко...Хапва колкото й дам, а аз се страхувам да не прекаля и за това на хранене й давам по 1/3 кофичка кис.мляко... Може ли да възникне проблем от подобен начин на хранене...имали ли сте подобни моменти...Надявам се да е само период... Praynig

п.п моля споделете вашият опит...и благодаря предварително  bouquet

Виж целия пост
# 1
Ок, от мълчанието ви разбирам, че е съвсем нормално детето да не иска да яде Hug
Благодаря ви!Вече съм по-спокойна...
Виж целия пост
# 2
Здравей, вчера прочетох темата ти, но не посмях да ти пиша, защото синът ми е по-малък и още не сме минавали през такъв период. При деца на познати обаче съм виждала, че се случва. Просто по едно време отказват да ядат каквото им предлагаш и се спират на 1-2 продукта - и така могат да карат например 2 месеца на ябълки и хляб например, или пък на сирене и зрънчовци. После постепенно нещата си влизат в нормалния ход, особено ако не насилваш детето да яде - достатъчно е само да предлагаш, пак ако реши да си вземе нормална храна, добре.
Виж целия пост
# 3
Не е много нормалнмо, но явно детето е в нялкаква фаза, зъбоникнене примерно? Щерката беше на 2г когато изкара 21 дни само на кърма. Може просто да се разтоварва, но чак седмица. От друга страна жега е, и аз карам на леки храни. Опитай да предлагаш други храни в интересен вид, дано я заинтригуваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия