уреди Conegliano

  • 4 508
  • 18
Здравейте,искам да разбера мнението Ви за фурни и плотове за вграждане-марка Conegliano,тъй като аз си взех точно такива,а мненията в другите форуми където четох ме разочароват.
Виж целия пост
# 1
Имаме приятел,който работи там,винаги е казвал ,че качеството си е качество...само това мога да изразя като мнение
Виж целия пост
# 2
И тук има много мнения за тази марка - и всичките са отрицателни. Китайски боклуци. Особено за абсорбаторите има ужасни мнения.
Виж целия пост
# 3
И аз съм чувала доста отрицателни мнения за тази марка
Виж целия пост
# 4
Еееее,Вие ме разбихте,абсорбатора ми е също на тази марка.Еми к'вото стане ще сърбам попарата,която си надробих-мерси все пак за мненията Ви.
Виж целия пост
# 5
Скоро си взехме фурна,плот и аспиратор.За сега ползвам само фурната,защото не е готово още новата ми кухня,но съм доволна. А маракта не е ли италианска? newsm78
Виж целия пост
# 6
Е, не се отчайвай, може да си попаднала случайно на качествена стока. Аз също бях пуснала тема за такъв абсорбатор, защото много ми хареса дизайна, но го оплюха набързо и се отказах.
Виж целия пост
# 7
Да Mon sher,италианска е марката.
Виж целия пост
# 8
Извинявай Mon cher,обърках ти името в бързината
Виж целия пост
# 9
Абсорбатора и плота ми са то тази фирма. Ползвам ги вече 2 години и нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 10
Извинявай Mon cher,обърках ти името в бързината
  bouquet
Виж целия пост
# 11
Чела съм доста отрицателни мнения за марката , но аз имам доста уреди  от нея и съм доволна
Виж целия пост
# 12
Да Mon sher,италианска е марката.

Италианска друг път. Една мама тук в някоя от темите беше писала, та да повторя- като е италианска, дайте официалния сайт да го видим. Правят се в Китай, не се заблуждавайте.
Виж целия пост
# 13
Да Mon sher,италианска е марката.

Италианска друг път. Една мама тук в някоя от темите беше писала, та да повторя- като е италианска, дайте официалния сайт да го видим. Правят се в Китай, не се заблуждавайте.
http://www.coneglianobg.net/
Виж целия пост
# 14
Където и да се правят - на мене абсорбаторът и миялната машина са ми Conegliano и съм много доволна, хем бяха доста евтини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия