Медицински козметик в София

  • 8 351
  • 15
Предварително се извинявам ако темата повтаря задаван въпрос, но не намерих нищо в библиотеката затова си позволявам да попитам.

Моля препоръчайте ми козметик в София, който се занимава с медицинска козметика. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Искаш да кажеш ,че търсиш-дерматолог-козметик? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Искам да кажа че търся някой, който да ми премахне една много неприятна пъпка, която вече се превръща в медицински проблем. Не търся просто козметик, който се занимава с пилинг и кола маска, а някой, който се занимава с медицински козметични проблеми.
Виж целия пост
# 3
Ами мястото,където трябва да отидеш е Кожна клиника на Александровска б-ца,последния етаж,като влезеш от главния вход вдясно
Виж целия пост
# 4
Благодаря!

Аз обаче не съм здравно осигурена и не знам дали ще ме приемат там. Има ли някакви частни медицински козметични центрове, които да можете да препоръчате?
Виж целия пост
# 5
Просто ще те прегледат на свободен прием. Wink
Виж целия пост
# 6
Еми може да отидеш в дерматологична клиника Борекс - аз се ориентирах натам след дълго проучване и чудене...
Виж целия пост
# 7
Искаш да кажеш ,че търсиш-дерматолог-козметик? Rolling Eyes

Аз търся това. И аз на частен прием, но не в клиника, а в индивидуален  кабинет.  Rolling Eyes

Еми може да отидеш в дерматологична клиника Борекс - аз се ориентирах натам след дълго проучване и чудене...

Както стана ясно, съм леко преднамерена към клиники, но би ли споделила все пак впечатления от посещението си - вид проблем, специалист, лечение?
Виж целия пост
# 8
Имам мазна и проблемна кожа и затова отидох - преглед при дерматолог, почиствоне на лице...и евентуално лазерна терапия. Аз съм пуснала една такава тема - лазерната терапия, ама никой не дава отзиви CryАко се реша - ще напиша за резултата от нея!Иначе понеже ходих само преди няколко дена - не мога да кажа все още дали изписаните ми мазила имат ефект, но останах много доволна от отношението, прегледа беше доста обширен..и така.
Виж целия пост
# 9
На каква цена е това удоволствие с мазилата , които са ти предписали? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
От "Борекс" и аз съм доволна - преди около две години там ми махнаха фибромите от лицето - бяха ужасно много, малки и почти незабележими, но ме дразнеха, а и се "размножаваха".... За 100 лв. ми направиха електрокоагулация /изгаряне с електричество/, след това имах около двеста дупки по лицето, бях все едно с много страшна шарка. Постепенно коричките паднаха и всичко изчезна. Ходя там и на почистване, но рядко. Отношението наистина е много добро.
Друго добро място е салона на "Витошка" и "Н. Рилски" - той е много стар, но съм чувала добри отзиви за него и за д-р Росица Йорданова.
Виж целия пост
# 11
ходила съм в центъра на мая тачева на руски паметник (прегледа 20 лв, манипулациите отделно) и е ок.
в александровска болница съм ходила при една прехвалена д-р балабанова, която е много добър лекар, но към обслужване никаква я няма. чакахме я като че ли сме 80те години и няма при кого да отидеш. А ставаше дума за частен прием. побеснях #Cussing out
преди много време имах една пъпка която стана огромен цирей за нула време - оправи ми я една дерматоложка в козметичния център над салона на визаж, не знам дали още съществува
Виж целия пост
# 12
    В клиника Малинов дерматолозите работят заедно с козметички.
Виж целия пост
# 13
ходила съм в центъра на мая тачева на руски паметник (прегледа 20 лв, манипулациите отделно) и е ок.
в александровска болница съм ходила при една прехвалена д-р балабанова, която е много добър лекар, но към обслужване никаква я няма. чакахме я като че ли сме 80те години и няма при кого да отидеш. А ставаше дума за частен прием. побеснях #Cussing out
преди много време имах една пъпка която стана огромен цирей за нула време - оправи ми я една дерматоложка в козметичния център над салона на визаж, не знам дали още съществува
   Познавам (и ходя при нея) дерматоложка,която е работила там преди години.Много е добра,сега работи в ВМА.Д-р Йорданова.
Виж целия пост
# 14
На каква цена е това удоволствие с мазилата , които са ти предписали? Rolling Eyes
Прегледа+почистване на лицето+козм.кремове - 160 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия