Капсули за тен???

  • 1 782
  • 9
Скоро четох в едно списание реклама за някакви капсули за тен. Някой ползвал ли е такова чудо newsm78
Аз недолюбвам солориумите, а от автобронзатите ставам  на петна като хиена -  Joy.
Това ме устройва идеално, но съм доста скептична! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Аз си взех от лосиона на Нивеа з апо тъмен тип кожа и при мен имаше резултат още на 2-я ден,положителен де Grinning
Виж целия пост
# 2
Тиси/tcm За капсули не съм чувала, пък и скептично съм настроена към хапове.
По-добре си вземи от лосионите за тен, не автобронзантите. Аз ползвам на Dove за светла кожа и се получава приятен тен, съчетан със солариум.
Виж целия пост
# 3
Капсулите за тен са страхотни newsm10-но не означава ,че като ги пиеш и стоиш на сянка ще почернееш от тях.Те са пълни с витамини-А,Е,Д-бетакаротен/който пак си е витА/ и подпомагат добиването на хубав здравословен и траен тен.Освен това са много полезни за хора които правят слънчеви алергии-предотвратяват ги.Много са полезни за кожата и като цяло въобще.Такива са Фитосолар на френската козметика за косаФито-струват към 40лева,Галеник също изкараха на пазара такова нещо,но не си спомням цената.Сигурна съм,че има и на други фирми и ако може човек да си ги позволи е много добре.По евтиния вариант е чист Бетакаротен на капсули-има го на различни фирми.  grinning039 photo sweating sun
Виж целия пост
# 4
Леле,не бях чувала за такива капсули  #Crazy Какво ли не измислят вече само да се печели пари  Joy
Виж целия пост
# 5
 Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговорите !   bouquet
Днес в аптеката ми потвърдиха, че само с капсули не става.
Ще пробвам лосионите.
teo_71 . какво ще кажеш за една морковена диета ? Joy
Виж целия пост
# 7
Ами направо съм го пропуснала да го кажа за морковите?! ooooh!
 newsm29 newsm36 newsm29но при постоянство ефекта също е много добър!!!!
Виж целия пост
# 8
SUPER TANNING ACCELERATOR - GENESIS
50 капсули са 26 лева
Приема се преди излагане на слънце - доза 2 капсули.
Съдържа амино-киселината   L-Tyrosine  и  Мед . 
Виж целия пост
# 9
SUPER TANNING ACCELERATOR - GENESIS
50 капсули са 26 лева
Приема се преди излагане на слънце - доза 2 капсули.
Съдържа амино-киселината   L-Tyrosine  и  Мед . 
smile3501 newsm10 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия