Как мога да пратя филмче през интернет?

  • 572
  • 14
Става въпрос за 40 мин. филмче, обаче много голямо - 2.92 гб
Изобщо не съм наясно, дали е възможно дори да го намаля по някакъв начин, за да го пусна.
Някой компетентен  Flutter
Виж целия пост
# 1
Можеш да го качиш на някой фрий сървър, но ще го виждат всички, ако искаш да го пратиш само на конкретен човек, направи си FTP сървър  Peace
Виж целия пост
# 2
WinAVI video Conventer, ама не знам от къде да си я свалиш Blush
Виж целия пост
# 3
Никол, досега се опитвахме да го архивираме, не става, явно има защити.
Изобщо не съм насно какво да правя  Laughing
Нямам нищо против, ако някой се наеме да го качи в БГ сървър, но аз не мога да ги отварям. Нито знам, как да го направя.


За това става въпрос. На доста майки ще им влезе в употреба.
Виж целия пост
# 4
WinAVI Video Converter 8.0

Има го в download.bg

http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=23868

Забравих езиковия файл - http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=33108
Виж целия пост
# 5
В какъв формат е филмчето. С коя програма се опитвахте да го архивирате. В България ли си и къде се опитваш да го изпратиш.
Виж целия пост
# 6
В Щатите съм. Пробвах с уинрар-а. не стана.
DVD e.
Виж целия пост
# 7
В Щатите съм. Пробвах с уинрар-а. не стана.
DVD e.
Ама в момента е на DVD диск така ли? Я ми кажи какви са разширенията на файловете които се намират на този DVD
Виж целия пост
# 8
Да, диск от магазина.
Разширение - BUP, IFO, VOB
Виж целия пост
# 9

Кейси, пускам ти мъжа ми ...

Единия вариант е: да се направи двд рип или със специална програма да се запише в "avi" формат и да се добавят субтитрите-тогава размера ще доста по малък  4.3гбDVD~700мб. Другия вариант е да се направи image файл на двд-то със Ultra ISO или някоя друга програма. След това се праща този файл с iso разширение и получателя си го зарежда с някоя програма за виртуално CD/DVD -deamon tools, Magic Disc и става все едно е пуснал двд-то на своя компютър.
Виж целия пост
# 10
пробвай с програмата DVDFab
копира филмите на харда и маха протекицята
Виж целия пост
# 11
Да, диск от магазина.
Разширение - BUP, IFO, VOB
Лошо. В този му вид няма да можеш да го изпратиш никъде. Трябва да го конвертираш (т.нар. "рипване на DVD") в единичен файл (напр. в .AVI формат). Едва след като е направен като един единствен файл можеш да го архивираш и да го пращаш където си искаш. За тая цел обаче ти трябва някоя от специалните програмки като онази която ти посочиха по-горе и малко технически познания. Иначе може и да не се справиш. Това е положението
Виж целия пост
# 12
Намерих една програма, но не знам дали ще свърши работа:

http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=22530
Виж целия пост
# 13
Уф, свалих някаква програма за разкодиране на ДВД-то-ДВД43. Сега конвътър-а уж прави нещо, поне ми показва прогрес 17%.  
Виж целия пост
# 14
 Mr. Green За съжаление, техническият ми гений е ограничен, в което не съм се и съмнявала.
Благодаря ви много.
Май ще използвам стария, но изпитам пощенски метод  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия