Почивка в Созопол в апартхотел?

  • 898
  • 6
Видях няколко комплекса, които приемат туристи, някои от тях ми харесаха. Въпросът ми е дали някой от вас е почивал в такива места и останал ли е доволен? На сайтовете всичко изглежда о.к., но ми се ще да имам малко вътрешна информация. А, и още - в Созопол всички хотели пише че се намират или на плажа, или на 5 мин. от плажа, или на брега. Нещо не ми се вярва тая работа. Затова - ако някой е почивал в Созопол и е останал доволен - моля - нека сподели.
Виж целия пост
# 1
Созопол е любимият ми град, но тъй като стана много пренаселено там, тази година няма да сме там, защото не е подходящо много за малко дате.
Наистина хотелите са близо до плажа, това, което е по - далеч са квартири.
Виж целия пост
# 2
А как стои въпроса с паркирането там?
Виж целия пост
# 3
Миналата година бяхме в Созопол. И понеже почивахме края на юли, началото на Август, естествено че навсякъде беше фрашкано с народ. В началото ходехме на плаж на харманите, защото бяхме наели точно такова апартаментче до самия плаж. но плажа е отвратителен - мръсен, гъчкан. Затова ходехме на Дюни на плаж.
Незнам кои апартаменти точно имаш предвид - в самия град или тези новопостроените комплекси, но ако става въпрос за тях, те са извън града по пътя за Приморско, миналата година там яко се строеше и наоколо всичко беше прахоляк, бетон и товарни камиони. Има някаква плажна ивица пред тях, но е по-скоро символична и пак зависи къде си точно.

п.п. И обяснение - "на брега на морето" не означава че си близо до плаж  Wink , а буквално до брега на морето, който е доста каменист Laughing.
Виж целия пост
# 4
Паркирането наистина беше ад, по 100 пъти въртяхме около квартирата, та белким някой излезе, та да можем да си спрем колата, поносимо близо до квартирата, защото бяхме със сумати багаж.
А на плаж ходехме на Градина.
Виж целия пост
# 5
Тази година за първи път ще ходя на Созопол. Квартирата ни е близо до Централния плаж. Бихте ли ми казали дали този плаж е хубав, има ли възможност да си сложиш собствен чадър и плитък ли е? Или по-добре да се ходи на Харманите?
Виж целия пост
# 6
Харманите е доста мръсен плаж Confused миналата година бяхме там.Кватрирата беше наистина на плажа, но до 12 ч. забравяш за сън-всички кръчми надуват музиката ooooh! Ако си с малко дете е ужас....Единственото предимство на Созопол, според мен, е детската кухня  PeaceДано още съществува, отивам да разпитвам по другите теми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия