Антицелулитен крем

  • 1 375
  • 7
Мили майчета,някой ползвал ли е антицелулитния крем на "Дева".Какво ви е мнението въобще за тези кремове?
Виж целия пост
# 1
На Дева съм ползвала само този против стрии...нямам нито една, но против целулит..не съм и немога да ти помогна Embarassed
Виж целия пост
# 2
Аз го ползвам, след като прочетох добри отзиви за него тук, във форума. Вече втора опаковка, съчетано с диета. Кожата ми стана много нежна, но целулита си стои, защото имам много да свалям. Не спазвам упътването обаче Embarassed  Пише да се нанася сутрин и вечер, но аз взимам душ само вечер и тогава слагам. Сутрин нямам време за душ, а ми е неприятно да се мацам некъпана, та си карам само веднъж на ден.
Пробвай, не е скъп Grinning
Виж целия пост
# 3
нищо не ти пречида пробваш, аз опитах какви ли не-този конкретно не съм, но всичко останало.Тъй като имам малко целулит добре личи има ли ефект.Помогна ми единствено Антицелулитният крем на Vichi,който тогава беше Destoc,той вече е нов,друго му е името, но знам 4е е още по-добър и си струва всеки лев.
Виж целия пост
# 4
Има един български крем "Аураслим", даже го продаваха в някакъв твшоп. Той е термоактивен и май че има ефект. Препоръча ми го козметичка много преди да излезе тази реклама/в случай че си настроена против твшоповете/. Малко не ми допада миризмата, но аз съм си капризна.
Моята козметичка твърди, че от геловете нямало полза, трябвало да е крем с кофеин и други химии. Не знам "Девата" какво съдържа. Аз съм ползвала и разни професионални кремове, които купувам чрез нея, но най-ми допадат ампулите "Елансил" на Галеник, защото бързо попиват и миришат приятно. За ползата не смея да се изказвам категорично. Важно е да знаеш, че само едното намазване няма да помогне, трябва енергичен масаж по десетина минути навсякъде с масажор или с кокалчетата на ръцете.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: tsveti7
.........Моята козметичка твърди, че от геловете нямало полза, трябвало да е крем с кофеин и други химии. Не знам "Девата" какво съдържа......


Съдържа кофеин и див кестен.
Виж целия пост
# 6
Аз съм го ползвала и съм доволна. newsm10
Виж целия пост
# 7
Аз също ползвам крем на Дева,но от червената серия-за изглаждане и стягане на кожата.Има наистина много добър ефект/поне при мен/ и също като антицелулитния,съдържа див кестен и кофеин.Просто се иска постоянно мацотене... Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия