Крем VANIQA за спиранр растежа на космите. Как може да бъде поръчан?

  • 33 497
  • 103
Някой знае ли как и от къде може да бъде поръчан крема за спиране на разтежа на космите VANIQA. Ясно ми е че в България го няма.
Сега незнам как е но преди година го е имало само в САЩ и интернационалните аптеки в по големите градове на Европа.
Имам двама познати извън България, но не искам да ги занимавам точно с това, тоест точно с продукта който ме интересува.
Виж целия пост
# 1
www.vaniqa.com
Виж целия пост
# 2
Как се използва този крем? Би ли дала малко повече информация  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
ще следя темата с интерес Peace
Виж целия пост
# 4
Съмнява ме да има желания ефект,ама нейсе - опитай! Ако си доволна, ще е хубаво да споделиш
Виж целия пост
# 5
Да забави растежа да,ама чак да го спре Rolling Eyes......съмнявам се.
Сподели после какъв е резултата.
Виж целия пост
# 6
Да забави растежа да,ама чак да го спре Rolling Eyes......съмнявам се.
Сподели после какъв е резултата.


Ами поне така го дават. Че след осмата седмица ползване има значителен ефект. А какъв е този значителен ефект незнам точно. И за една година отивали около 3 опаковки което било около 125 долара ако съм запомнила правилно. Но проблема е че се води лекарство и се иска рецепта.
И това затруднява снабдяването с крема..................
Е ако живеех примерно в Лондон, нямаше да има проблем. Ще отида на лекар, ще си искам рецепта и ще си купя крема.
От тук е трудно, първо рецепта от български лекар работа няма как да свърши, второ малко вероятно е български лекар да е чувал за този крем. Вече опитах с един лекар и реакцията му беше като че ли му говоря на японски.
Виж целия пост
# 7
Много интересно. Поразгледах сайта, но английския ми е.....  доста зле.
Но видях че имат е мейл- защо не пробваш да им пишеш?
Виж целия пост
# 8
ще следя темата с интерес Peace

И аз.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Записвам се да следя темата.
Виж целия пост
# 10
Някой знае ли как и от къде може да бъде поръчан крема за спиране на разтежа на космите VANIQA. Ясно ми е че в България го няма.
Сега незнам как е но преди година го е имало само в САЩ и интернационалните аптеки в по големите градове на Европа.
Имам двама познати извън България, но не искам да ги занимавам точно с това, тоест точно с продукта който ме интересува.


Успя ли да намериш от къде да поръчаш крема?
Виж целия пост
# 11
Записвам се да следя темата.
Wink
Виж целия пост
# 12
Тука има толкова мами които не са в България, никоя ли не го е чувала? Все пак интересно е, ако е и ефикасно?....
Виж целия пост
# 13
Тъкмо си взех миналата седмица и вчера го започнах - маже се сутрин и вечер. Два месеца се ползва и това ,което ми обясни лекарката е ,че косъм на тези места повече не никне. В листовката пише ,че  може да отнеме от 2 до 4 месеца за да изчезнат косъмчетата. 1 опаковка стигала за 2 месеца(колкото е дълъг и курса) .Ако смятате да го ползвате за други зони- няма да стане  Wink. ще ви трябват промишлени количества,а и не съм сигурна дали няма да е  вреден в големи дози.
Това ,което можете да направите  е да намерите приятел фармацевт и да му покажете съставките.Предполагам ще знае може ли да се направи или дали има подобен в Бг.
иначе: http://www.drugstore.com/templates/browse/default.asp?catid=1126 … 77&aparam=VW7
Виж целия пост
# 14
Тъкмо си взех миналата седмица и вчера го започнах - маже се сутрин и вечер. Два месеца се ползва и това ,което ми обясни лекарката е ,че косъм на тези места повече не никне. В листовката пише ,че  може да отнеме от 2 до 4 месеца за да изчезнат косъмчетата. 1 опаковка стигала за 2 месеца(колкото е дълъг и курса) .Ако смятате да го ползвате за други зони- няма да стане  Wink. ще ви трябват промишлени количества,а и не съм сигурна дали няма да е  вреден в големи дози.
Това ,което можете да направите  е да намерите приятел фармацевт и да му покажете съставките.Предполагам ще знае може ли да се направи или дали има подобен в Бг.
иначе: http://www.drugstore.com/templates/browse/default.asp?catid=1126 … 77&aparam=VW7

В българия подобен крем няма, а даже и да има не е нищо сериозно а само рекламни трикове. Да се направи според съставките мисля че е невъзможно. Ти от там от където си го купи свободно си го купи от аптеката или го дават само с рецепта? Питам се дали ако има човек рецепта от тук, тоест от България може да си го вземе от друга държава(тоест не сам да си го вземе а да му го донесат)


Това което ме учуди  -  "косъм на тези места повече не никне".
Аз си мислех че положителния ефект е само до като се ползва, спре ли се космите пак порастват.
Дано да е така както казваш, тоест ефекта от крема да се запазва поне някакъв период след спирането.....

А знаеш ли дали крема действа върху всякакви косми. Примерно лзерната епилация не действа на руси, светли, тънки или мъхести косми. За този крем има ли значение, вида на косъма?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия