Крем VANIQA за спиранр растежа на космите. Как може да бъде поръчан?

  • 33 521
  • 103
# 15
Този крем наистина премахва косъмчетата от луковица.Цветът няма никакво значение.Пише ,че е за лицето,значи не гарантират ,че на други участъци действа.Може да опиташ,но явно компанията не поема обещания.Това е медицински крем и означава ,че е преминал безброй клинични изпитания преди да бъде одобрен за пазара и е доказано,че  действа по начина,който се рекламира.Естествено в Америка за нищо няма да ти дадат 100% гаранция(винаги има изключения и можеш да ги съдиш Wink ).
Крема аз го взех с рецепта ,но от офиса на лекарката ми.Причината да го има там е, че се появява леко окосмяване по лицето като страничен ефект от друго лекарство,което приемам.
На сайта ,който съм дала преди може да се закупи явно и без рецепта.Има такива компании,предимно канадски,които продават по-евтини лекарства,без рецепта.Доколкото знам са законни и се напълно редовни.
Ти си решаваш дали да си купиш-все пак не е евтин крем!   bouquet
Виж целия пост
# 16
Благодаря за информацията!
Ще си помисля как да се сдобия с този крем.

Информацията която имам е че крема не е чак толкова скъп. Ако го сравним с лазерната епилация даже излизат по малко пари........
Виж целия пост
# 17
Е каква му е цената горе-долу?
Виж целия пост
# 18
А а, извинявам се, сега видях сайта!
Виж целия пост
# 19
За съжаление от drugstore не правят достаки до България. Поръчвала съм оттам и затова знам. Ако имате познат в САЩ може да го пратите до него, може да платите с ваша дебитна VISA Electron  и после той да ви го изпрати по пощата. Иначе над 25$ доставката в САЩ е безплатна.

Това, което прочетох аз е, че не премахва космите, а намалява растежа им.

Common uses
This medicine is an enzyme inhibitor used topically to slow the growth of unwanted facial hair in women. It does not remove hair.

Виж целия пост
# 20
Лекарката ми каза ,че изчезва.А и в Америка ,както казах по-рано,не са много по обещанията ,дори и да губят от това.Ползвам го,ще видим какво ще стане.Нищо не губя.  Peace

Я да ви оспамя малко темата  Simple Smile
Гласувайте за Криско на Лилибон,ако не сте го направили още!
 http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&v=1&s=

  bouquet
Виж целия пост
# 21
Лекарката ми каза ,че изчезва.А и в Америка ,както казах по-рано,не са много по обещанията ,дори и да губят от това.Ползвам го,ще видим какво ще стане.Нищо не губя

  bouquet


Надяваме се да споделиш след няколко месеца какъв е резултата..........
Виж целия пост
# 22
Лекарката ми каза ,че изчезва.А и в Америка ,както казах по-рано,не са много по обещанията ,дори и да губят от това.Ползвам го,ще видим какво ще стане.Нищо не губя

  bouquet


Надяваме се да споделиш след няколко месеца какъв е резултата..........
Praynig да,  и аз  много се надявам  Twisted Evil
дори само да  нямаля растежа и  на това ще съм  доволна
сега ще чета по саитовете и после  ще търся познат, който да се навие да ми го достави
Виж целия пост
# 23
Записвам се и аз по темата. Guinot имат подобен продукт, казва се Еpil Confort, има невероятен ефект в забавяне растежа на космите - навсякъде по тялото. Течно е , една опаковка е 8мл но ако се използва за лицето стига за 1 месец, икономично е. Във Варна може да се намери в салоните , които работят с продуктите на Guinot. Аз си го купувам от Малвена. Цената му е височка - 14 лв, но си струва. Когато го получат обаче свършва мигновено и затова се обаждам предварително.
Виж целия пост
# 24
Аз се чудех защо като ходя в Guinot за кола маска по-бавно никнат после...!
А те с какво мажели!  Thinking
Виж целия пост
# 25
Записвам се и аз по темата. Guinot имат подобен продукт, казва се Еpil Confort, има невероятен ефект в забавяне растежа на космите - навсякъде по тялото. Течно е , една опаковка е 8мл но ако се използва за лицето стига за 1 месец, икономично е. Във Варна може да се намери в салоните , които работят с продуктите на Guinot. Аз си го купувам от Малвена. Цената му е височка - 14 лв, но си струва. Когато го получат обаче свършва мигновено и затова се обаждам предварително.

може ли координати та и аз да се сдобия с това чудо?  bouquet
Виж целия пост
# 26
Нямам им телефона защото ходя лично, но салона се намира в бл 25 в Чайка - щом сте от Варна го знаете може би - на спирка Явор се слиза с автобуси 148, 118, 31 и на 200 метра от спирката е въпросния салон Малвена. Успех в намирането!
Виж целия пост
# 27
Нямам им телефона защото ходя лично, но салона се намира в бл 25 в Чайка - щом сте от Варна го знаете може би - на спирка Явор се слиза с автобуси 148, 118, 31 и на 200 метра от спирката е въпросния салон Малвена. Успех в намирането!

благодаря, иначе въпросния крем Ваника с удоволствие бих го пробвала, колкото и да струва, ако има някоя мама която да има възможност си плащам всички разходи че и повече, дори и за тестерче  bouquet това което прочетох много ме обнадежди Blush
Виж целия пост
# 28
Записвам се и аз по темата. Guinot имат подобен продукт, казва се Еpil Confort, има невероятен ефект в забавяне растежа на космите - навсякъде по тялото. Течно е , една опаковка е 8мл но ако се използва за лицето стига за 1 месец, икономично е. Във Варна може да се намери в салоните , които работят с продуктите на Guinot. Аз си го купувам от Малвена. Цената му е височка - 14 лв, но си струва. Когато го получат обаче свършва мигновено и затова се обаждам предварително.

А в София може ли да бъде намерен?
Виж целия пост
# 29
Записвам се и аз по темата. Guinot имат подобен продукт, казва се Еpil Confort, има невероятен ефект в забавяне растежа на космите - навсякъде по тялото. Течно е , една опаковка е 8мл но ако се използва за лицето стига за 1 месец, икономично е. Във Варна може да се намери в салоните , които работят с продуктите на Guinot. Аз си го купувам от Малвена. Цената му е височка - 14 лв, но си струва. Когато го получат обаче свършва мигновено и затова се обаждам предварително.

А в София може ли да бъде намерен?
Може би трябва да проверите в салон , който работи с козметиката на Guinot
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия