Добре миришещо средство за канализацията?

  • 5 392
  • 16
Тази сутрин половинката ми заяви повече да не купувам Доместос за каналите и тоалетната, защото сутрин като влезне в банята му смърди отвратително на дезинфектант, на белина. Това си е самата истина. Аз вечер поливам тоал. чиния и сипвам малко в каналите. Кухнята е голяма и не се усеща, но в банята сутрин, преди да съм пуснала водата навсякъде да отмие, наистина мирише на болница Sick
Има ли друг препарат, не просто почистващ, а трепещ гадните микроби по тръбите, без да ни обгазява така ooooh! Мистър Пропър /имам едни миришещ на портокалче Heart Eyes/ дали ще върши работа? А Фрош-а? Или те са само за почистване на плочки?

Пфу, сега се зачетох в етикетите...само за плочки са Confused
Давайте други идеи!!!
Виж целия пост
# 1
Всяка вечер ли?

Аз купувам от зеления Доместос и не мирише толкова гадно, а и имам ароматизатор- гел на Глейд.
Виж целия пост
# 2
Аз купувам от зеления Доместос и не мирише толкова гадно, а и имам ароматизатор- гел на Глейд.
Точно от него имам, сериозно ли не ти мирише гадно Sick
Виж целия пост
# 3
Някога ползвах синия Доместос,обаче не търпя миризмата на белина и сама си се отказах от него.
Виж целия пост
# 4

 newsm78

Аз чистя с Доместос, но само, когато мия банята основно- да кажем веднъж в седмицата, иначе, ако ми се стори мръсно, мия с каквото сме взели за фаянс- те всички са еднвакви.
Виж целия пост
# 5
Аз купувам от зеления Доместос и не мирише толкова гадно, а и имам ароматизатор- гел на Глейд.
Точно от него имам, сериозно ли не ти мирише гадно Sick

Сложи си ароматизатор- гел. Притъпява миризмата.
Виж целия пост
# 6
Belinda, защо цяла вечер? Аз го оставям да постои около час (на пуснат вентилатор) и изплаквам.
Виж целия пост
# 7

мия с каквото сме взели за фаянс- те всички са еднвакви.
...не питам с какво да си мия фаянса - там избор има дооооста голям. Питам какво да сипвам в каналите и тоалетната Rolling Eyes И не виждам какво значение има дали е всякак вечер или не - и веднъж седмично да е, пак си смърди Laughing
Виж целия пост
# 8
Belinda, защо цяла вечер? Аз го оставям да постои около час (на пуснат вентилатор) и изплаквам.
И така съм правила...пак ми мирише...Както и да е - питането ми беше за ДРУГ ПРЕПАРАТ, но струва ми се ще се окаже, че няма Confused
Ще пробвам с ароматизатор.
Виж целия пост
# 9
Другото, за което се сетих е дали затваряш капака, докато стои да се кисне? Така пак ще намали миризмата. Отделно самата миризма на хлор не е полезна.
Виж целия пост
# 10
...не питам с какво да си мия фаянса - там избор има дооооста голям. Питам какво да сипвам в каналите и тоалетната Rolling Eyes И не виждам какво значение има дали е всякак вечер или не - и веднъж седмично да е, пак си смърди Laughing


Точно за каналите и тоалетната имах предвид- с препарат за фаянс ги мия при неосновното чистене  Blush само веднъж в седмицата дезинфектирам с Доместос.

За непрекъсната дезинфекция на тоалетната чиния, можеш да взимаш таблетки от този род, слагат се в казанчето, сините миришат на море  Grinning
Виж целия пост
# 11
Никол оправи моля те линка,не се отваря,а искам да ги видя.Благодаря!
Виж целия пост
# 12
Аз честно казано Доместос в тоалетната никога не съм сипвала Embarassed
Постоянно използвам таблетки, като тези на Никол, и от онези освежители, които се закачат на ръба на тоалетната чиния. Веднъж на седмица горе долу при почистване на банята сипвам ( а най често мъжа ми Mr. Green) Тубофло с гореща вода в каналите и в тоалетната.
А смисъла на Доместоса е да дезинфекцира или да отпушва? Извинявам се за идиотския въпрос, но половинката не понася миризма на белина и Доместос у дома не е влизал откак сме се оженили. Плочките почистваме с ЦИФ.

П.С. И тубофло-то си мирише около половин час след използване.
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам Медикс за тоалетни или Тоалетното пате на Анитра. Миришат хубаво, дезинфекцират и почистват.
Виж целия пост
# 14
Не пипне ли ръчичка, няма почистване.

Защо не опиташ да разредиш с вода Доместоса, да не е концентриран, така и миризмата ще е по-малко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия