Играчките от яйца Kinder и мечета Wonder Teddy и др.

  • 10 113
  • 60
Предлагам да си разменяме повтарящи се играчки от яйца. Предполагам децата на много от вас събират и ви е писнало, заради липсващия Астерикс, например, да купувате 10 яйца с повтарящи се или други играчки. Нашето дете е малко все още, но с мъжа ми си събираме. Crazy
Започвам аз:

От тази серия ми се повтаря жълтата горила с очилата:

А от тази с Астерикс:
ми се поватаря този дебелия на горния ред, втория по ред.
Виж целия пост
# 1
А от серията Питър Пан на Wonder Teddy ми се повтарят двамата дебелаци с розовите фланели и сабята и момченцето, маскирано като зайче с бурето и май Уенди, но не намирам втората, затова за нея не съм сигурна.

От серията Мечо пух на Wonder Teddy се повтаря Ру (малкото кенгурче с количката) и Мечо Пух.
Виж целия пост
# 2
 Embarassed оле Боже, моя е на почти 3 години, интерес никакъв няма към тези играчки, и аз ги изхвърлям. Тъкмо от първата снимка ми се мярка пред погледа светло лилавата горила, ако ще зарадва някое дете ще му я пратя.
Виж целия пост
# 3
Аз я имам нея, но може да представлява интерес за някой друг.  Hug
А темата ми хрумна, защото Бу беше пускала една за играчките от яйцата на Дисни - Мечо Пух събираха и доста мами се включиха, та реших, че ще е хубаво да има една обща тема за тези неща.
Но тогава нямаше подфорум Хоби и сега се замислих дали не й е там мястото?! Thinking
Виж целия пост
# 4
Мисти...има резон във въпросът ти:)))

Сега, ако играчките са за децата, темата може и тук да си остане.
Ако по-скоро майките ги събират, може би трябва да я пременстя:)))
Виж целия пост
# 5
Мисти...има резон във въпросът ти:)))

Сега, ако играчките са за децата, темата може и тук да си остане.
Ако по-скоро майките ги събират, може би трябва да я пременстя:)))

 Joy Joy

Смешно ми е, защото при нас, в крайна сметка се оказа точно така. Явор ги забравя на втората минута, но аз старателно ги събирам Crazy Още не мога да се разделя със спомена за Кореком-ите. Единствено проявява интерес към яйцата с Мак Куин Светкавицата
Виж целия пост
# 6
ЕЕЕЕЕЕЕЕ,защо не я видях по-рано темата.Колко играчки съм изхвърлила     smile3538
Виж целия пост
# 7
Имам повече от 300-350 играчки от яйца. Вече нищо не помня. И не ги събираме така прилежно, както преди...

И още нещо... Реза да ни остави да си играеме на спокойствие  Laughing Ако слуша, ще й подаря и на нея играчица  Hug
Виж целия пост
# 8
Играчките ги събираме с таткото, купуваме си на заплата  Mr. Green Нямаме повтарящи се, ама нямаме нито една пълна серия. Астерикс колко ги търсихме, ама все друго вътре  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Играчките ги събираме с таткото, купуваме си на заплата  Mr. Green Нямаме повтарящи се, ама нямаме нито една пълна серия. Астерикс колко ги търсихме, ама все друго вътре  Mr. Green

Нито една ли нямате от тази серия?
Защото те ги карат на серии - това, в което са наредени яйцата си има картинка и на нея се вижда, коя е серията. Естествено вътре има и играчки за сглобяване, но фигурките са само от конкретната серия, не от други. Трябва да гледате за това.
Виж целия пост
# 10
Аз също събирам играчки от яйца. Напоследък малко съм оставила това на заден план, но нямам нищо против да си разменяме. Може да снимаме повтарящите се играчки и да ги менкаме. Преди време имах голям късмет и успявах да събирам цели серии. Аз обичам повече сгловяващите се играчки. Вие къде ги държите. Аз в един бюфет, с две стъглени етажерки.
Виж целия пост
# 11
Някой има ли повтарящи се от първата серия с къртиците. Имам някои повтарящи се от тях, а няколко липсват. Преди време исках да събера тази серия.
Виж целия пост
# 12
От серията Мечо пух на Wonder Teddy се повтаря Ру (малкото кенгурче с количката) и Мечо Пух.[/color]

Ох, тук имало тема точно като за мен.  Grinning
От тази серия някой има ли слончето - само него си нямаме и това някак си ме яде отвътре, пък и е много сладък? Плащам кеш, щото повтарящите се ги раздадох на познати хлапета или може да дам Цар Лъв, Пепеляшка, Ну, погоди!, както и няколко сглобяеми. Търся също и таралежчето от Open Season - пак за да затворим серията.  С мънечката събираме и магнитчета от всички серии.
Виж целия пост
# 13
Mother Goose, имаме Слонбалон. И дръвчето, на което седи, имаме.
В коя част на вселената се намираш?  Laughing

Пари не ща. От сериите с Цар Лъв и Ну, погоди кое ти се повтаря? Може да ми дадеш нещо от тях в замяна.

Виж целия пост
# 14
Единствено проявява интерес към яйцата с Мак Куин Светкавицата

От серията в течните шоколадчета сме събрали всичките, без Гуидо. Имаме много повтарящи се. Да ти се намира един Гуидо в повече?

А от серията в яйцата засега сме събрали 6 и все още нямаме повторение. Апропо, от яйцата ни се падна нещо като магнитен стикер на Сали. Играчка-количка Сали има ли в тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия