Помощ!!! Комптърни неволи!

  • 626
  • 10
Хелп, хулп и пак- ХЕЛЛЛЛЛЛП!

Натиснах нещо и Интернет страниците ми излизат в минимизиран формат, в смисъл, че букви, картинки и прочее- излизат в много дребен формат.
Какво да правя?!!! И друг път ми се е случвало, но като че ли се е оправяло само.

Помагайте

Ще се наложи или да пиша с лупа, или с голям макс шрифт.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Не знам с какъв браузър си, но ако си с Мозила, пробвай с 'контрол + плюс' или view - text size - increase (менюто е същото е и в Интернет експлорър).

Виж целия пост
# 2
Не става. ooooh!

С Windows Vista cъм, а браузъра ми е най-новата версия на Internet Explorer.

Уф, ама съм карък...Все на мен ми се случват тия неща.  Crazy
Виж целия пост
# 3
                     Ctrl+ въртиш колелцето на мишлето. В едната посока стават малки, в обратната - големи.
Виж целия пост
# 4
И това не става.  Cry
Виж целия пост
# 5
                     Ти нали не си забравила да кликнеш в браузъра преди това (т.е. да го направиш активен).
Виж целия пост
# 6
Затвори всички отворени страници. Стартирай наново браузера, виж в менюто горе трябва да има View, после и Text size -> оттам избери подходяща големина за буквите.
Виж целия пост
# 7
Или виж най-долу в дясно, над часовника трябва да ти излизат едни проценти и лупа. Промени си на по-голям процент и би трябвало да ти се оправи  Thinking
Виж целия пост
# 8
Горе в дясно имаш PAGE, натискаш го, отваря ти се падащо меню - избираш ZOOM, после 100% и си ти!
Виж целия пост
# 9
                    Йогуртче, докъде го добута, мила? Свирни  Whistling, ако всичко е ок вече. Ако пък не, пак свирни - може м-р Пропър да се появи да помогне  Mr. Green.
Виж целия пост
# 10
                    Йогуртче, докъде го добута, мила? Свирни  Whistling, ако всичко е ок вече. Ако пък не, пак свирни - може м-р Пропър да се появи да помогне  Mr. Green.

Здрасти пак!
Хахахах Няма нужда от Мистър Пропър, оправих положението преди да са дошли "старите", за което ти благодаря. Mr. Green Party
Ти добре ми писа, че е ctrl и scroll, ама нали съм технически инвалид... ooooh!
МНОГО БЛАГОДАРЯ! Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия