Скоро идват две чертички, от Копринка бременни сме всички!!! /16.07 - 22.07/

  • 10 647
  • 183
Хайде на новата темичка, дано донесе късмет на всички НЕчакащи  Praynig Praynig Praynig

А докато си пиете първото понеделнишко кафенце, което Голделинка ще ни пусне ви предлагам интересно четиво и зяпно...

ЖУЛИ БАТ МИНЧООО
 
Виж целия пост
# 1
Някои купонясвате, а някои като мен цял ден до късно работят по ново жилище.  Laughing

Успех на всички през новата седмичка: които НЕчакат, да си видят двете чертички, които ще се трудят усърдно, спорна седмица!  Sunglasses luvbed Нека надежди се оправдават и усмивки греят по лицата на всички момичета във форума!  Hug Кой синьо, кой розово щъркелче, както си требе да се разпределят!

Ние също започваме да се трудим тези дни  Wink
Виж целия пост
# 2
Добро утро и честита нова темичка на всички!
  bouquetНека тази седмица се сбъднат повече мечти и очаквания и кой каквото чака ( EFP) - да го дочака! Peace Кой каквото лови  fertilization luvbed - да го улови  preggo! А който не чака - да не го дочака! (гадината мръсна)  Peace
Успешна и спокойна седмица на всички ви! Нека е изпълнена с много  EFP, само радостни и положителни емоции и ведро настроение!  bouquet newsm51
Верич, къде е "четивото"? Да не го забравихте на Копринка? Party Оттам със сигурност сте донесли "нови сериали", но все пак- пусни и предишното, за да следим останалите! Peace
Виж целия пост
# 3
Добро ви утроооо! Алоуууу, Копринка, спите още! Къде ми е кафето???
Сега, честита нова седмичка! Нека е много слънчева, бебеносна и емоционална! На всички НЕчакащи - стискам палци, на всички ловуващи - успешен лов!
Искам още веднъж да споделя, че изкарах прекрасен уикенд с най-приятната компания! Беше неописуемо, снимките са частичка само от това, което беше в действителност! Заредихме се с много хубави емоции и най-хубавото е, че вдички сме бременни! Mr. Green Сега ще следя кой ще се похвали пръв! Wink
Хайде хубава седмица и само хубави новини! Hug
Виж целия пост
# 4
Хайде честита ни нова темичка и само хубави новини в нея!
Ама от сутринта гледам снимки и малко ви завидях:))) Много хубаво сте си изкарали май,а:)) Сега вече свързах имена с лица или по-скоро с купонясващи физиономийки:))
 
 Хубава седмица на всички!
Виж целия пост
# 5
ЖУЛИИИ БАТ МИНЧОООООО. Laughing Drunk
Виж целия пост
# 6
ЕЙ Верич страхотна си  love001 желая всички късмет smile3525
Виж целия пост
# 7
Ееех, купон, а?! А някои се скапаха от лежане!  Whistling Whistling Не ви е срам!!! А алкохолните пари от Копринка, не знам дали Ели ги е усетила (кой беше писал), но днес се събудих с главоболие!!! От вас ще да е! Срамота!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Радвам се, че сте изкарали супер! Дано на следващата среща и аз мога да се присъединя!!

Да кажа също, че Крумчо, Сами и Голделинче са ужасно сладки!!! Да са ви живи и здрави и много радост да ви носят!  Hug Hug

Катерино моме, чудесна си, ей!   bouquet Трябва да ти кажа, че и аз напредвам с корема, ама ме досрамя да участвам с конкурса!  Blush Blush Аз вече мога да се поразхождам по малко, така че, ако имаш желание събота-неделя поне за една врътка в парка може да се чуем!  Hug

Кафе явно няма, поне да пожелая на всички успешна седмица и на всеки каквото иска да се случи! Целувки от мен, отивам сама да си правя кафе.  Confused
Виж целия пост
# 8
Добро утро и от мен!За 1-ви път се включвам при вас,мили момичета!Отскоро и ние се "трудим" усилено за бебче. newsm51Успех на всички!
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от мен!и аз се включвам за първи път, макар че чета форума вече от близо месец,откакто и правим опити за бебе Embarassedвече имам дъщеря на 7 г и се надявам съвсем скоро щъркела да й донесе братче или сестриче Praynigрадвам се че ви има и че сме на една вълна всички Hug
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета.

И аз да се разпиша в новата тема....

Пожелавам на всички прекрасна седмица изпълнена с много положителни емоции.

На тези които не чакат да не дочакат и да видят най хубавите
 EFP.
На тези които ще ловуват- успешен лов.

КикиНики дано да не те навестява.

Пух голям ето това са координатите на д-р Мариана Цанкова:

Денонощен мед център"Св.Панталеймон"
София,ул.Княз Борис 1, Nо: 21
тел.951051062,954095088
GSM:0888 40 11 44


Искам да ви кажа,че и ние ще ловим тези дни и да ви предупредя,че следващите две седмици ще ми е много натоварено в работата и не знам дали ще имам много време да пиша ,но поне ще се постарая да ви чета.

Чао от мен.
Виж целия пост
# 11
Добрутро и от мен, мили купонджийки и не купонджийки!
 newsm68Бе то купона се беше завихрил още в петък май, с една песен от vbox7   newsm08  , ама явно вихъра на купона е бил в Копринка bigdance2
Разгледах снимките, големи убавици и убавци сте, а за малчуганите да не говоря!
Ай дано скоро идат и двете чертички, както е името на темата,  Wink
Добре дошли и на новите във форума "ИСкам бебе", и скоро да се сбъдне мечтата ви   bouquet
Хубав ден за всички!
Виж целия пост
# 12
Добър ден!  bouquet

Чаках,чаках кафето на Голделина...ама го няма Crossing ArmsТова на нищо не прилича да си знаеш Crossing Arms

Разписвам се в темата, ние тази седмица ще гоним яйцето, пък ще видим да ли ще го хванем...
Алооо, бременните от Копринка, то с тези алкохолни пари сте уморили и яйцеклетки и човечета и всичко живо hahaha Joy

http://iskam-bebe-chat.hit.bg/
Виж целия пост
# 13


Добър ден от мен момичета!Честита ни нова тема и седмичка!Нека тази седмица бъде изпълнена с много положителни тестчета!Стискам палци на всички НЕчакащи и скоро да се похвалят!
Виж целия пост
# 14
Докато схвана какво е ставало на Копринка... Grinning

Хайде, успешна седмица на всички и от другия месец половината да не ви виждам тук, а в отчетни  Mr. Green

Ние прекарахме много хубава събота и неделя, изцяло в плажуване. Сега отново се залавяме за работата. Жалко, че няма да има скоро пак моренце ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия