През юли от близо и далече в БГ на моренце се връщаме вече 16-22.07.2007

  • 4 209
  • 119


Мили момичета, ето и новата ни седмична тема - провокирана от факта, че повечето от вас юли се прибират в България и през отпуската съчетават - срещи с любими хора в родината и почивка на море.
На всички желая нови 7 дни изпълнени със слънчево време, ведро настроение, прекрасни емоции и много любов.   Hug

Старата тема - Поредната юлска седмична тема -09-15/07/07 
Виж целия пост
# 1
Пу да се запиша в седми4ната и аз един път преди де се е преполовила Laughing

Ралфи много готино на4ало   bouquet
Виж целия пост
# 2


Добро утро и от мен, сладурки  Hug  bouquet Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Ралфи, права си, само за море и други приятни емоции е в момента! Нашенското работи вече с  пълна сила - вчера беше чисто, що-годе топло и все още народа не е пристигнал съвсем, но се задава!

Вчера се чухме с MegiX - тяхната скромна делегация май е още малко ошашавена от дългото пътешествие и от бурното посрещане с фойерверки и полицейски кордони на френска почва, както и от някои битови несгоди, но да се надяваме че морето ще заглади неприятните впечатления.

Мама Б, струваше си така да поддържаш напрежението за рибата! Страхотна е, а и толкова красива! Много ти подхожда, да знаеш Heart Eyes

Приятна седмица на всички sun sun
Виж целия пост
# 4
Добро утро и от мен! Hug

весела и успешна седмица   bouquet  bouquet  bouquet


Вчера се чухме с MegiX - тяхната скромна делегация май е още малко ошашавена от дългото пътешествие и от бурното посрещане с фойерверки и полицейски кордони на френска почва, както и от някои битови несгоди, но да се надяваме че морето ще заглади неприятните впечатления.


защо какво е станало? newsm78

Ralfieta  bouquet
за темичката и за страхотна снимчица Heart Eyes.. еееххх моретооооооооо Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Мамо Б, къде го намери това 4удовиЩе??
забрави линковете за наемане на къЩи4ки  Crossing Arms

тук пък опускарският месец е август 
Виж целия пост
# 6
Привет!  Hug

Успешна седмица на всички и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 7


чумбиHug Heart Eyes НАистина беШе много красив (и вкусен  Rolling Eyes).

gioia, не съм забравила Blush ОбачЕ ме нямаШе през почивните дни (водиха ме на рок фестивал, та да разбера, чЕ не съм пропуснала ниЩо на млади години  Mr. Green...ама групите си ги биваШе де  Party). Намерила съм ти даже няколко вечЕ, близичко до нас, природа и всичко. Ама аз разбрах, чЕ за следваЩото лято искаШ... newsm78 Ако искаШ това лято да идваШ, казвай бързо, оЩе днес Ще ти постна неЩо  Hug 

Пепе, хич не съм я дебнала рибата. ВсъЩност дебнахме тюленчЕ, и даже го видяхме точно преди да захапе Щуката  Grinning А като гребем с кануто, и въдиците са си във водата.."Майсторлъка" май е във стръвта, и местата където проверяваШ. Те Щуките си имат препдочитания  Mr. Green Този горкия тъкмо беШе тръгнал на лов явно, заЩото коремът му беШе абсолютно празен  Rolling Eyes ОбачЕ беШе половин часова борба  Wink И ако бях сама за ниЩо на света нямаШе да успея да го вкарам в кануто. Опръска ни целите няколко пъти..И колко пъти отиваШе надолу, мина под лодката, абеее..голяма емоция беШе.

Ралфи, супер седмично начало  Heart Eyes Hug КАк върви отпуската?

Калида, хубави неЩа забелязваШ. И верни  Heart Eyes

ХАйде, сладурки, до по късно (тъкмо спрях да си пиШа със Звездичката, чЕ Шефа влезе  Crazy)
Виж целия пост
# 8
Мамо Б, това лято е планирано от април месец. За другото Ще стане най_рано. Така 4е не е спеШно (само те подсеЩам).
Виж целия пост
# 9
 Hug

 Flutter
Виж целия пост
# 10
Така да се включа и аз да пожелая лека седмица на всички   bouquet
Не съм чела минала то седмица какво е станало, но просто сили нямах  Tired
Да ви се оплача, Крис се разболя в понеделник на 9 юли до сряда имаше само температура около 39,8 най високата, обадих се още във Вторник на педиатър ката като и казах, че има температура и ме пита:" Ами ходили на лагер?" . Отговорих::" Да".- " Той затова е болен !"  #Cussing out #Crazy newsm78е разгеле прегледа го в Сряда, но не ми даде антибиотик да сме чакали  Sick.......................
Само дето в сряда вечерта ми направи 40,4 температура и в четвъртък и се обадих да ми даде антибиотик. Та карахме още 2 дена с температура, но след като дадохме антибиотика дойдоха и сополите.
Сега е все още отпаднал, но добре и само ми пита:" Кога ще  ходя на лагер?"   Rolling Eyes
Та така оплаках се Tired
Крис не боледува много не му давам никога много лекарства ама 3 дена температура без други признаци и при наличието на вирус из града много се ядосах, че вината беше хвърлена на лагера #Cussing out
Много се ядосах, аз съм работеща мама и не смятам , че работейки лишавам детето от грижи или ако си стоя вкъщи няма да се разболее, ама таз лекарка всеки път ме изкарва от нерви  #2gunfire
Ай де да не ви развалям деня   Tired
Лек ден  bouquet

Виж целия пост
# 11
да си допиша постинга с
добро утро от гората


Zai4enze сега как е детенцето?
Виж целия пост
# 12
pepelyashka, по добре е, още 3 дни сме на антибиотик  Peace
Виж целия пост
# 13
3апис  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 14

Ами апартамента се оказал по-малък и неудобен, нямало разни обещани неща, в колата едва се сместили и други подобни, но още не се бяха и много ориентирали в обстановката. Малко се загубили и полицаите ги ориентирали, но като  пристигат точно на националния празник естествено им се е паднала  пълната програма - от фойерверки до полицейски ескорт. Ще се чуем пак и може би ще се срещнем, дано се ваканцията е придобила по-приятен вкус Rolling Eyes


Леле, мама Б, то голям екшън е било с твоя щук! А каква стръв му беше сложила, че го примами? Колкото и да е бил гладен, явно нещо по-специално ще да го е привлякло Outta Joint

Зайченце, разбра ли от какво е била тази температура все пак? От местния вирус ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия