Професионален Сешоар ?

  • 5 360
  • 8
Здравейте , искам да си купя професионален сешоар за коса , не  от тези дето са за масова употреба по магазините и маркетите. Поне 2000W с  тънка човка накрая - имам в предвид с максимално малък и сплескан отвор. Но за целта трябва да направя поръчка на дистробутор , а аз нямам нито фризьорски салон , нито връзка с който и да е дистрибутор. Някоя от Вас може ли да помогне? Sad
Виж целия пост
# 1
Защо не помолиш фризьорката си да ти поръча,аз така направих.Не си взимай много силен сешоар.1600W са достатъчни за непрофесионалист-възможно е да си изгориш косата-не можеш да бъдеш толкова бърз както фризьора ,ако не си го отработил и косата се поврежда.Аз съм с такъв и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Защо не помолиш фризьорката си да ти поръча,аз така направих.Не си взимай много силен сешоар.1600W са достатъчни за непрофесионалист-възможно е да си изгориш косата-не можеш да бъдеш толкова бърз както фризьора ,ако не си го отработил и косата се поврежда.Аз съм с такъв и съм доволна.
Да ти кажа вече съм се специализирала от 4 години се правя сама , моя сешоар също е 2000W  , но човката му е с широк отвор и разпръсква косата Cry А фризьорката ми не може да поръча през шефката си - няма как , а оная е голямо зло , как ще загуби от мене по 40 лева на месец - абсурд Wink
Виж целия пост
# 3
 SadАко се изправяш си купи преса по добре.
Виж целия пост
# 4
Има магазини за професионални фризьорски продукти и там има такива сешоари.
Виж целия пост
# 5
Има магазини за професионални фризьорски продукти и там има такива сешоари.

А къде има такива магазини в София?КОлко г/д струва професионален сешоар?
Виж целия пост
# 6
в Техно полис има на Ронсън професионален -около 100 лв е
Виж целия пост
# 7
http://www.antoanette.com/prods.php?id=90&a=f
Виж целия пост
# 8
Разгледай тук!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия