Въпрос към мамите на бебета инвитро

  • 873
  • 5
Здравейте,искам да ви задам следният въпрос,след кой опит за изкуствено оплождане успяхте да забременеете?
Имам пирятелка,една от най-скъпите ми тук в Италия,която очаква процедурата в края на август.Много,много искам да успее да забременее,защото е родена да бъде майка и знам че това ще я направи най-щастливата жена на света. Rolling Eyes
Гледала съм разни предавания по телевизията на тази тематика и там са споменавали че е ужасно рядко жената да задържи плода само с един опит Sad.Какъв е вашият опит?Възможно ли е?Колко струва това в България.Тук им искат 2000 евро,но не знам дали еднократно или по принцип.Много ви благодаря предварителнпо за отзивчивоста.
Виж целия пост
# 1
Имам три опита ИКСИ и едни замразен трансфер. Успехът дойде при третата стимулация.
Има много момичета, които успяват от първия път.
Късмет и кураж на твоята приятелка.
Парите, които й искат в Италия, са съизмерими с българските.
Виж целия пост
# 2
Имам три опита ИКСИ и едни замразен трансфер. Успехът дойде при третата стимулация.
Има много момичета, които успяват от първия път.
Късмет и кураж на твоята приятелка.
Парите, които й искат в Италия, са съизмерими с българските.
Ох,дано!!
Тя има един куп проблеми-щитовидна жлеза,Фиброми,една запушена тръба на яйчник,а и е на 41 години.От 7 години пробват да имат дете,но абсолютно безуспешно.Дано успеят да и помогнат,толкова ще бъде хубаво.Те имаха намерение да осиновят детенце,но тук в Италия е направо невъзможно,толкова бюрокрация и спънки,такива ужасно условия че се отказаха хората. Tired
Виж целия пост
# 3
Въпрос на късмет е, пожелавам на твоята приятелка при нея да се случи от първия път  bouquet
Сумата е нормална, очевидно е за един опит.
Виж целия пост
# 4
Много момичета успяват от 1 път, други от втори, трети и т.н. Най-хубавото разбира се е да се случи от раз, но няма доктор който да ти гарантира, че ще стане. Успеваемостта при първи опит варира до 20-30%. Дано приятелката ти да успее!

Аз бях с много добри изгледи, но не успях от първия път. Нещата са индивидуални пък и късметът е важен.

Като пари 2000Еуро за процедурата ли са или за лекарствата. Ако за двете ми се струват малко дори.. знам за жени, на които им излиза двойно въпреки, че сумите са в лв. Не знам в Италия дали нещо се поема от системата, но тук се отпускат (на много малко хора) 1500 лв, които до никъде не стигат за лекарства, да не говорим за процедурата.

Много успех и стиснати палци. Всички заслужаваме да сме майки!
Виж целия пост
# 5
Уффф,егати цифрите,мислех че в България  е по евтино.2-3 пъти,това наистина са си разходи Tired!Не знам,не съм се интересувала подробно.Единствената ми бегла представа от цифрите е информацията ,която беше дал моя гинеколог ,когато го питах за същото момиче.Каза че до навършване на 40 години  се поема от здравната каса Confused.След 40 си плащаш.Не знам дали това включва и лекарствата.Трябва да питам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия