и още откъде да купя детска шаферска рокля?

  • 1 226
  • 6
откъде да купя детска шаферска рокля за дете на 1 година - нали се сещате като булченска - красива,... имали ги по булченските магазини, някой ползвал ли е под наем и така всякаква информация ще ми е от полза... мерси
Виж целия пост
# 1
Не търси в булченските магазини ами в детските магазини.
Има такива в "Слънчице" на Константин Величков. виждала съм и в един детски магазин на Графа към Попа. Към 30 лв. са.
Соня беше шаферка миналата седмица. Нейната рокля й я купи булката, защото им  кумувахме. Купила я е от Илиенци, но колко струва не мога да ти кажа.
Виж целия пост
# 2
благодаря. ще падне едно обикаляне....
Виж целия пост
# 3
 Да-в почти всички булчински магазини има рокли за маки госпожици. Peace
Виж целия пост
# 4
В Асеновград шият по поръчка-50 лв.
Виж целия пост
# 5
виждала съм и в един детски магазин на Графа към Попа. Към 30 лв. са.

Въпросния магазин е точно преди пресечката с Иван Шишман като се върви от Поп-а към Слявейков от дясно.
Има и в малкия ЦУМ.
И във Вис Виталис на Пиротска 57 (за номера не съм сигурна много, но е доста след Ботев от дясно)
Виж целия пост
# 6
в този магазин на графа има и са много хубави. за тази възраст струват 30 лв. фирмата е булкидс или нещо такова. същият магазин го има и на алабин до пл. македония. а в илиенци цените са абсолютно същите и не си заслужава да ходиш. аз миналата седмица обикалях, защото ми трябваше за кръщене. рокличките наистина са много сладки и обрахме овациите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия