за количките Giordani за новородено и положението на бебето в нея

  • 523
  • 3
Мили мами, харесала съм си комбинирана количка на Giordani - G4 , но това което ме притеснява е че бебето не е срещу мене а гледа напред. Аз все още нямам опит и не знам това доколко важно е и да си избирам ли друга количка ако е важно да си гледаш бебето, защото аз смятам да използвам количката от самото начало newsm78.
Виж целия пост
# 1
Мили мами, харесала съм си комбинирана количка на Giordani - G4 , но това което ме притеснява е че бебето не е срещу мене а гледа напред. Аз все още нямам опит и не знам това доколко важно е и да си избирам ли друга количка ако е важно да си гледаш бебето, защото аз смятам да използвам количката от самото начало newsm78.
Според мен няма нищо притеснително. Аз имах такава количка и нито за иг не ме е било страх, че не виждам детето. Ако се притесняваш - просто надзърташ и го виждаш Peace
Виж целия пост
# 2
Няма нищо страшно, че не виждаш бебето, стига то да е вързано с коланите Peace Важно е количката да ти е удобна (а Джордани е добър избор), а след 4-тия месец бебето изобщо няма да иска да гледа към теб Wink Светът навън е доста по-интересен от мама Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Мили мами, харесала съм си комбинирана количка на Giordani - G4 , но това което ме притеснява е че бебето не е срещу мене а гледа напред. Аз все още нямам опит и не знам това доколко важно е и да си избирам ли друга количка ако е важно да си гледаш бебето, защото аз смятам да използвам количката от самото начало newsm78.
Според мен няма нищо притеснително. Аз имах такава количка и нито за иг не ме е било страх, че не виждам детето. Ако се притесняваш - просто надзърташ и го виждаш Peace

И аз съм на същото мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия