4D в Бургас

  • 1 612
  • 22
Здравейте, момичета!

Имам въпрос към вече мамите или бременелките в Бургас.
Моя близка е бременна в 5-ти месец и иска да види бебчето на 4 ехограф, но разбрах, че единствения такъв е в Меден рудник, а нямам никаква представа къде точно или кой лекар работи там...

Ще съм ви много благодарна, ако можете да ми дадете някакви координати.

Късмет на всички настоящи и бъдещи мами!
Виж целия пост
# 1
аз не знам да има 4Д в Бургас. в Меден Рудник знам, че е 3Д, но не съм ходила лично.
Виж целия пост
# 2
 Аз ходих при Др. Калчева на 4D ехограф. Кабинета и се намира срещу Пожарната
Виж целия пост
# 3
не знаех, че има 4 Д.  Rolling Eyes аз ходих уж на 3Д, но образът беше черно-бял - което си е 2 Д и само 2-3 пъти превключи на цветно - но не като образ в реално време, а като снимки
Виж целия пост
# 4
4Д има др.Калчева (с/у Пожарната)...Така или иначе образът няма да е с всички цветове на дъгата, защото в корема все пак е тъмничко...вижда се в кафяво-жълто в 3-измерен образ. Аз лично мисля, че е страхотно Peace
Виж целия пост
# 5
Знаете ли дали във Варна има 4Д ?За 3Д съм чувала, но 4Д....... newsm78
Виж целия пост
# 6
Да,  апарата на Калчева е 4Д.
Виж целия пост
# 7
Повече инфо за Калчева.Къде работи,адрес.......
Виж целия пост
# 8
И аз за Калчева съм чувала, че има такова чудо, а дали е вярно?!
Мога да разпитам.....
Виж целия пост
# 9
Кабинета на Калчева е точно срещу пожарната но тя ще е в отпуска до 1 август.
Виж целия пост
# 10
4Д има др.Калчева (с/у Пожарната)...Така или иначе образът няма да е с всички цветове на дъгата, защото в корема все пак е тъмничко...вижда се в кафяво-жълто в 3-измерен образ. Аз лично мисля, че е страхотно Peace
.
е да де, то на 3 и 4 Д трябва да е кафеникав, не черно бял.  Peace
Виж целия пост
# 11
Да, при Калчева има 4Д, но наистина е в отпуск до 1 август. Понеже има голям наплив при нея, може и сега да си запише час, в кабинета й си стои секретарката, както и другата лекарка.
Виж целия пост
# 12
Аз ходих на 4D при др.Калчева в 21г.с.Но наистина трябва да се запише по отрано.
Виж целия пост
# 13
За Калчева часове се раздават само в четвъртъка преди седмицата в която искате да отидете на преглед. Записванията са сутрин рано 9-9,30 и телефона е 84-08-08 бъдете настоятелни.
Виж целия пост
# 14
някой ще обясни ли каква е разликата между 3Д и 4Д, още не съм ходила, но ще посетя д-р Калчева, знам че нейния е 3Д?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия