Метеорити на Герлен

  • 9 213
  • 19
ако някой е ползвай  Les Meteorites Powder на Guerlain, може ли да се сподели с каква четка и как точно се нанасят.
http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=283&goChar= … ;LineId=3393#3393
Виж целия пост
# 1
не съм ги ползвала, но предполага се нанасят по цялото лице със стандартна четка за руж newsm78.....само предполагам
Виж целия пост
# 2
Аз ги имам- Mythic.  Нанасят се на цялото лице, с четка за пудра. Ползвала съм ги няколко пъти, защото ми  възбуждат себореята. Ако някой ги иска, мога да му ги продам.  Wink
Виж целия пост
# 3
А не предизвикват ли метеоризъм? Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 4
миришат на виолетки:-)
Виж целия пост
# 5
Въххххххххх....лукссс,в такъв случай ще купя на моя мъж,да деодорира къщата!До този момент само я обгазяваше.Нали могат да се пият? Mr. Green
Виж целия пост
# 6
много ми харесват тези перли-но ми се струват прекалено много пари  Sad
Виж целия пост
# 7
Хм, тези перли съм ги пропуснала. Имаше само 2 нюанса преди няколко месеца. Интересува ме отенъка на Mythic и да не е за много светли кожи.
На авторката на темата вече са и обяснили, че това си е пудра, не от покривните естествено, а един вид за гъзария. Миналата година си бях купила розовеещите, но така и не можах да ги ползвам( сина ми се позабавлявал  доста с тези топчета върху стените и килима), после nad tab спомена в една от темите, че лъскали прекалено много и аз се успокоих, че не съм загубила много.
Лъскат ли чак толкова наистина, че вече имам пудра с подобни частици и да не трупам излишно? 
Виж целия пост
# 8
не, не лъскат-определено. Това за Мистик-а
Виж целия пост
# 9
Аз ги имам- Mythic.  Нанасят се на цялото лице, с четка за пудра. Ползвала съм ги няколко пъти, защото ми  възбуждат себореята. Ако някой ги иска, мога да му ги продам.  Wink

И аз ги имам същите и не съм доволна. newsm78 Ползвах няколко пъти и зарязах. Не ми хареса като ефект на кожата. Останах си с перлите на орифлейм-кефят ме повече. newsm78 Те са ми доста старички и вече на привършване, но тук няма къде да купя орифлейм и потърсих замяна в лицето на метеоритите. Може пък да не съм купила подходящата серия, но точно тези...м-м! Sick
Виж целия пост
# 10
аз си ги харесвам на лицето, но не ми понасят. За ърви път make up да ми създава проблеми.Уви, не мога да ги ползвам.
Виж целия пост
# 11
аз си ги харесвам на лицето, но не ми понасят. За ърви път make up да ми създава проблеми.Уви, не мога да ги ползвам.

Визуалния ефект точно на тези не може да се сравнява с този на орифлейм. Аз изобщо не усещам тук въобще да става въпрос за светопречупващи частички както се позиционира принципно. Но и ги чувствам също гадно на кожата си, настрана визуалния ефект. newsm78 Особени проблеми не са успяли да ми създават, защото ги връчих бързо-бързо на дъщеря си. Тя пък на тази възраст принципно си се оплаква със себорея...да не би да допринасят, а? newsm78 Мдааа...ще я предупредя да не се цапоти с тях. Thinking
Виж целия пост
# 12
Аз от време навреме все се изкушавам да ги пробвам да не би да не ми предизвикват повече зачервяване и - все така  веднага се зачервявам и след това ми трябва седмица, за да се оправя. За себе си съм категорична че предизвикват възбуждане на себореята. досега никоя пудра не ми го е правила.
Виж целия пост
# 13
Аз от време навреме все се изкушавам да ги пробвам да не би да не ми предизвикват повече зачервяване и - все така  веднага се зачервявам и след това ми трябва седмица, за да се оправя. За себе си съм категорична че предизвикват възбуждане на себореята. досега никоя пудра не ми го е правила.

Чак с зачервяване? #Crazy Монда, да не би да е алергична реакция? Мислех че говориш за омазняване... newsm78
Виж целия пост
# 14
зачервяване, с белене на кожата! аз съм от много години със себорея и наблюдавам от какво ми се обостря. от продукти- Метеоритите на Герлен, хидратиращият серум на Ла Прери и хайвереният крем за лице на ЛП. От други продукти- не ми се е случвало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия