ЕВЕЛИН

  • 3 155
  • 25
Чесно - ЕВЕЛИН Е СТРАХОТНА КОЗМЕТИКА - не съм очаквала, но съм приятно изненадана - Слим серията им е супер, кремовете им за лице също, и от млеката за демакияж съм доволна. Ползвам им в момента крема HIDRA EXPERT 25+  пробвайте - няма да съжалявате - не са скъпи и си заслужават!
Виж целия пост
# 1
и аз съм супер доволна.страхотни са. Wink
Виж целия пост
# 2
а ползвали ли сте гримовете?доволни ли сте>една продавачка ме убеждава колко била хубава пудрата с много ситен брокат-обаче така и не си я взех-ползвали ли сте я?
Виж целия пост
# 3
НА Евелин имам само 1 гланц, който харсвам - гъст и лепкав, не се размазва.
Виж целия пост
# 4
За пръв път срещам тази марка. Shocked Къде се предлага? newsm78
Ще следя темата с интерес, дано се съберат повече мнения, защото не ми допада да експериментирам. Blush
Виж целия пост
# 5
И аз е видях онзи ден в Метро ,та се чудих каква ли е newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз е видях онзи ден в Метро ,та се чудих каква ли е newsm78
Полска козметика - имат много удачни неща.
Ползвала съм кремът п-в целулит и стрии, крем за лице с цинк и крем за бюст.
Най- доволна съм от последния - стяга и заобля контурите, прави кожата мека и гладка Peace
Виж целия пост
# 7
крем за лице ползвам сега и съм приятно изненадана...имам лосион за тяло и съм доволна...подарих на една приятелка един лосион за тяло с частички и тя е много очарована...като цяло само добри неща мога да кажа за марката  Peace
Виж целия пост
# 8
Ползвах измиващия крем за лице за чувствителна кожа, а сега си купих нощния крем от серията Pearl elixir - доволна съм, кожата сутрин е свежа, нямам алергична реакция. Сега мисля да си взема и нещо от слънцезащитната серия за морето, четох добри отзиви.
Виж целия пост
# 9
Добре, де...само в Метро ли я има тази козметика!?? newsm78
Виж целия пост
# 10
Добре, де...само в Метро ли я има тази козметика!?? newsm78
Не, има я и по квартални магазиничета за козметика, във Варна част от продуктите-във склада на Елитис на гарата, а миналата седмица видях една от сериите в Бурлекс Peace
Виж целия пост
# 11
има я и в някои аптеки
Виж целия пост
# 12
И аз мога да кажа само хубави неща за тази козметика. Ползват активни съставки на водещи фирми. Разработват модерни рецептури. Козметичните им продукти са приятно парфюмирани (в стил Гарние). Просто една хубава козметика, която не е толкова скъпа.
Виж целия пост
# 13
Мерси!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Аз пък ползвам крем от слънцезащитната им серия. Доволна съм! Изненадах се приятно в отношението цена-качество Simple Smile Наистина са мноооого приятно ароматизирани. Продукта купих от аптеката, от която обикновено пазарувам и забелязах, че явно има интерес към нещата им, защото са заредили повечко артикули от серията им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия