Каква готварска печка да избера?

  • 20 771
  • 32
Моля ви помогнете ми в избора за печка!Толкова се опарих с другите електроуреди #Cussing outче направо се плаша да купувам каквото и да е,но се налага защото старата напълно сдаде багажа!Благодаря ви предварително. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
А за колко парички и вградена или не?Иначе от опит за бога не купувай Индезит,страхотен боклук.
Наскоро си купихме Горение за вграждане,но все още не я ползвам и няма как да дам отзиви.
Ако помолиш и е възможно да ти преместят темата в "Нашия Дом" вероятно ще получиш повече отговори.Успех!
Виж целия пост
# 2
Моето мнение е, че както марката е важна, така и самия модел  има голямо значение.
Виж целия пост
# 3
КОМБИНИРАНА.
Имам Кьортинг, с два газови и два ел. котлона. Една бутилка газ (21лв) стига за 4мес всекидневно готвене. При това става по-бързо.
Виж целия пост
# 4
КОМБИНИРАНА.
Имам Кьортинг, с два газови и два ел. котлона. Една бутилка газ (21лв) стига за 4мес всекидневно готвене. При това става по-бързо.

Нашата е същата, но Горение. Нямам забележки.
Виж целия пост
# 5
Аз също съм стигнала до тази дилема.Изчетох всички мнения по въпроса,едни са доволни-други не.Мисля,че се спрях на voltel,zanusi,samsung.AЗ ТЪРСЯ САМО НА ТОК не за вграждане защото нямам място
Виж целия пост
# 6
Ще си позволя да дам съвет: не купвай нищо на Волтел. Хазяина ни е работил в държ. учлеждение за някакъв контрол. От тази марка имало много оплаквания.
Виж целия пост
# 7
АЕГ.  В никакъв случай Индезит.
Виж целия пост
# 8
Благодаря,остава  самсунг и зануси.Абе като се замисля за зануси досега нищо не съм прочела да не би хич да ги няма?Ако някой има да сподели моляви
Виж целия пост
# 9
И аз съм на същата вълна. Търся си печка със стъклокерамичен плот. От всичко прочетено тук бях сигурна, че ще е Горение, докато един ден съседката не ми показа нейната. За 3 години е без вентилатор (вече не можел да се поправи), с изтрити копчета и цялата пожълтяла от топлината. Гледах Зануси, но тук в Плевен има модели само клас С. Вчера в Технополис продавача ми препоръча Blomberg. Някой има ли впечатления от тази марка?
Виж целия пост
# 10
Запис.
И аз съм на тема нова печка. Да не е за вграждане и фурната да е с много функции. Задължетелно да има таймер и сама да се изключва след определеното време.
Виж целия пост
# 11
в предния апартамент имахме Зануси със стъклокерамични плотове за вграждане-супер беше
сега сме с Нарди за вграждане-от фурната не съм доволна особено, от котлоните също не толкова, става като цяло
майка ми има Горение от 10 години нон стоп експлоатация не за вграждане с 2 ел. и 2 газови котлона, не е мръднала, само копчетата са се изтрили, и то още 1 год. се изтриха надписите, явно там им е слабо място, но предполагам, че са си поправили този дефект
Виж целия пост
# 12
Вече са ти казали само не Индезит
Виж целия пост
# 13
Нашата е със стъклокерамичен плот наНео и нямам забележки като за бързото готвене на котлона,така и за фурната,която има турбовентилатор и много добре пече Peace
Най-вече всичко си е до късмет,може да вземеш най-хвалената и скъпа марка и да сдаде багажа дето се вика на 1-вата година още ooooh!
Виж целия пост
# 14
И аз съм на тази вълна. Но съм решила, че ще инвестирам във фурна с пиролиза. Нещо вече не ми остава време за пустото чистене! Спряла съм се на AEG или Samsung (но те май имат само модели с каталитично самопочистване).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия