Парола за лаптоп...?????

  • 1 341
  • 3
Имам спешна нужда от помощ !!! Дне си купих лаптоп Fijutsu Siemens Amilo La 1703 . Всичко добре,ама къде ми беше работа да взема да сменя десктопа и скрийнсейвъра , и сега ми иска някаква парола ,за да ме пусне   #Crazy   Предполагам,че е някаква защита от деца ,ама от къде да я взема тая парола ,като не съм вкарвала такава ?   newsm78  Ако е някаква фабрична ,защо я няма описана в книжката ?  Помагайте ,моля !    Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Не мога да помогна, но не е нормално да ти иска парола, обади се на сервиза. Ние си сменяме скриийсейвъра често и парола не ми е искал досега  Naughty
Виж целия пост
# 2
не мога да помогна, но наметих този форум:

http://www.enicomp.com/forum/   (на фирмата, която внася тези компютри), съветвам те да попиташ и там
Виж целия пост
# 3
Предполагам, че са ти го продали с операционна система Windows.
Когато те пита за парола първо опитай само да кликнеш Ok, без да въвеждаш нищо. Ако пак иска парола:
1. Рестартирай лаптопа да зареди отначало Windows-а.
2. Щракаш на десктопа с десен бутон, после Properties, после Screen Saver. Там махаш отметката (ако я има ) на "on resume, password protect". После натискаш бутона apply  най-долу. Ако няма отметка там, натискаш бутона Power на същия екран, после Advanced и махаш отметката от "prompt for password when computer resumes from standby".  Натискаш Apply.
Това трябва да е проблема, и със здраве да си го ползваш компютъра! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия