Eдно въпросче

  • 653
  • 14
Момичета дъщеря ми все си изпъва краката и ги стяга все едно ще ака а не ака,вашите бебчета правят ли така и на какво се дължи това Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 1
Прави така когато се събуди, явно се протяга /ако правилно съм разбрала въпроса ти / .
Виж целия пост
# 2
Не разбрах точно какво прави дъщеря ти, нито колко точно е голяма. Но моята дъщеря като ака ръмжи и от няколко месеца се е научила да лъже (бабите особено) като ръмжи насила, защото те идват да я видят какво е свършила. Търси внимание детето. Да не е нещо такова?
Виж целия пост
# 3
Колко е голямо детенцето ти?
Виж целия пост
# 4
Да, правеше го като бебе, не знам защо.
Виж целия пост
# 5
Така правеха когато имаха колики.  На каква възраст е детенцето ти ?
Виж целия пост
# 6
И моята дъщеря го прави тоя номер  Grinning
Виж целия пост
# 7
На 7 месеца е не се протяга а си испъва кръката и ги стяга
Виж целия пост
# 8
И дъщеря ми правеше така придружено с ръмжене/като мече/и изпъване на ръцете.Много сладки моменти които успях да хвана с камерата.
Виж целия пост
# 9
Е,в това няма нищо нередно!И моята дъщеря,която е на 6 месеца го прави!Бебешка му работа  babyuu
Виж целия пост
# 10
Е,в това няма нищо нередно!И моята дъщеря,която е на 6 месеца го прави!Бебешка му работа  babyuu

И аз така мисля! Гави също на моменти ги изпъва и стяга, но не намирам нищо нередно в това Peace.
Виж целия пост
# 11
На 7 месеца е не се протяга а си испъва кръката и ги стяга


Това е един вид протягане.Явно има нужда понякога да стяга мускулчетата на краката.И ние, възрастните също го правим.
Ако те тревожи толкова много това, обърни се към педиатъра си!
Виж целия пост
# 12
И Ники го прави.
Не мисля, че има нещо притеснително в това. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Е,в това няма нищо нередно!И моята дъщеря,която е на 6 месеца го прави!Бебешка му работа  babyuu
И ние сме така
Виж целия пост
# 14
И ние сме същите и аз се притеснявах до скоро но педиатърката каза че е нормално просто е малко по-чувствителен. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия