Малко съм объркана ....

  • 1 593
  • 17
 Мили момичета, на 11 юни ми беше последния цикъл, обикновено ми е 35 дена, правим опити за бебче, обаче на 21 ден ми се появи розово зацапване, което премина в тъмно кафеникаво и продължи една седмица, течеше съвсем ама съвсем малко, с една превръзка можех да изкарам 24 часа без проблем, не съм ходила на доктор, днес ми е 37 ден а от лелката и спомен няма, правих си тест но е отрицателен и се чудя какво да правя дайте някакъв съвет. Sad
 Другото което е че непрекъснато имам позиви за уригане и кисилини в гърлото, пишка ми се през 1-2 часа, а теста е отрицателен.....
Виж целия пост
# 1
освен да чакаш да (не) ти дойде друго не виждам какво може да направиш  Rolling Eyes
стискам ти палци да си бременна  Grinning
Виж целия пост
# 2
Стаси,

Кръвен тест най-добре  Peace
Виж целия пост
# 3
 и аз така си мисля за кръвния тест, носе чудя дали не е рано още?!?!?!?

Дано да има  EFP EFP EFP  Praynig
Виж целия пост
# 4
Ами при положение, че ти е 37-ми ден при цикъл 35.. мисля си, че би трябвало да даде резултат .. ако си знаеш ову-то кога е било - виж дали има 14 дни оттогава и действай Simple Smile
Стискам палци да е онази хубавата причина  Laughing 
Да кажеш после какво е станало! 
Виж целия пост
# 5
Ами при положение, че ти е 37-ми ден при цикъл 35.. мисля си, че би трябвало да даде резултат .. ако си знаеш ову-то кога е било - виж дали има 14 дни оттогава и действай Simple Smile
Стискам палци да е онази хубавата причина  Laughing 
Да кажеш после какво е станало! 

 Благодаря ти! Днес дано ми остане време да отида до някоя лаборатория че съм 2-ра смяна на работа.
Задължително ще  пиша какъв е резултата.
Виж целия пост
# 6
Според мен има голяма вероятност да си бременна, АКО си сигурна че си имала овулация (ако мериш БТ или си правила тестове за ову можеш да отчетеш такава). Имаш и някои признаци за бременност. Тестът може да не хване веднага, много зависи от хормона.
Възможно е обаче ако не си имала овулация да се появат някакви аномалии.
Наистина направи кръвен тест, пожелавам ти да си бременна!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Възможно е обаче ако не си имала овулация да се появат някакви аномалии.
Наистина направи кръвен тест, пожелавам ти да си бременна!  bouquet
Ако не си следила овулацията, възможно е да си имала ановулаторен цикъл. При такъв цикъл, често се наблюдава закъснение, поради тънката лигавица на матката.
Пожелавам ти тези дни да си смениш аватара! Wink Hug
Виж целия пост
# 8
Ако правилно съм разбрала че цикълът ти е около 35 дни,а кафеникавото зацапване си получила на 21-я ден е възможно тогава да си била в овулация и зацапването да е овулационно.На мен ми се е случвало,и моят цикъл е със същата дължина.А относно признаците на бременност ще ти кажа че ми се е случвало да пишкам през 15 минути и постоянно да ми се вие свят,след което менструацията си ми дойде със закъснение.Дано при теб не е така.Ако не съм разбрала нещо-извинявай.Стискам палци Hug
Виж целия пост
# 9
stasy такива точно бяха моите признаци ама едно към едно...даже зацапването на 21 ден и оригването..иначе бях с дължина на цикъла 37 дни..
чаках до 39 ден и тест. Peace Hug Дано имаш желаните две чертички
Виж целия пост
# 10
Според мен иди на доктор или си направи кръвен тест, както препоръчват момичетата. Домашните тестове могат и да излъжат. На мен гинеколог ми каза, че две чертички се виждат и без да си бременна, а точно преди да ти дойде... НО пък при теб теста си е отрицателен...
Иди на доктор и пиши после да ни зарадваш (ДАНО, ДАНО, ДАНО!  Praynig)  с хубава новина.
Виж целия пост
# 11
Присъединявам се към момичетата - кръвен тест и лекар.Успех! Дано е това, което искаш!   bouquet
Виж целия пост
# 12
Според мен зацапването се дължи на овулация. Ако ти закъснява може би... EFP
Виж целия пост
# 13
Благодаря момичета за ценните съвети, утре отивам на лекар, а понеже работя в болница - секретарка съм, а старшата ми сестра е била акушерка дълги години ми каза че съм била подпухнала и съм имала вид на бременна, дано наистина е така, нямам търпение до утре за да разбера. А така ми се яде, като вълк съм и пия по 2-3 вода на ден, друг път не се и сещам чашка дори да си налея!
 Дано да е това което си мечтая.
Пожелавам и на вас да ви се случи най-хубавото в живота на една жена - да стане майка!!!
Виж целия пост
# 14
Стаси, дано да е права  Praynig
Стискаме всичко каквото трябва  Mr. Green докато не кажеш окончателното инфо  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия