Бихте ли отложили...

  • 4 376
  • 106
Бихте ли отложили цикъла си, ако той съвпада с почивката ви на море? Има различни медикамнти, с които това може да се постигне. Вие правили ли сте го? Ако не сте, как се справяте със ситуацията? Къпете ли се в морето, тампони ли използвате?

Не зная дали темата е за тук, но не се сетих къде да я сложа.
Виж целия пост
# 1
Не бих.
Виж целия пост
# 2
Никога не бих.
Виж целия пост
# 3
Не, не бих...
Виж целия пост
# 4
Тампони,но не е добре да се влиза в морето или в басейн,заради инфекциите.-
Виж целия пост
# 5
Не бих го отложила, все пак са на хормонална основа Sad

Иначе последните две морета бяха кошмарни. Миналата година от 7 дни, 5 бях в цикъл. Ползвах тампони, докарах си възпаление и после 2 месеца не мога да се оправя.

Тази година, да му се невиди, така бях планирала морето че да ми дойде точно като си тръгваме. Да, ама не, за пръв път ми дойде 5 дни по-рано  и си изкарах пак 6 дни от 14 в цикъл. Така и не можах да си направя последно къпане. Тампони обаче повече не.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговорите! На отговорилите с не да попитам: защо не бихте?
Виж целия пост
# 7
В такива крайности не изпадам. Тампони бих ползвала в случая - да!
Виж целия пост
# 8
Твърдо не! За едното къпане да си рискувам хормоналния баланс...това е като да си просиш шамар от природата...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Преди години си го отложих, защото тампоните нещо не ми понасяха Confused Сега не бих  Naughty Няма смисъл да си разбутвам хормоните, че така лесно стават фалове  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Твърдо не! За едното къпане да си рискувам хормоналния баланс...това е като да си просиш шамар от природата...  Twisted Evil

 newsm10

А защо не си планираш морето според цикъла или не става?
Виж целия пост
# 11
Пробвах веднъж- на сватбата си и нищо не стана, дойде си както си беше заложено по план- график баш на датата /добре, че беше първи ден и беше по- слабичко/. От тогава нито съм пробвала, нито мисля да го правя- не си струва.
Виж целия пост
# 12
Не, не бих си правила такива експерименти  Peace
Виж целия пост
# 13
 Бих ползвала тампони, но не бих си отложила цикъла.
Виж целия пост
# 14
Не бих, защото не виждам смисъл да използвам хормонални таблетки по каквато и да било причина. Много пъти ми се е случвало да съвпадат. Винаги ползвам тампони. Не съм имала проблеми, влизам във водата на всеки 15-20 минути, иначе не издържам. А не мога да планирам почивката според цикъла си, защото обикновено винаги трябва да се съобразя с моите колеги и с колегите на приятеля си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия