Външна врата

  • 1 563
  • 8
Искам да сменя външната врата на апартамента,искам да е нещо стабилно и същевременно хубаво.
Не съм привърженик на две врати - една обикновенна и една метална.
Така че допълнителна метална не ме устройва.
Дайте някакви идеи newsm78
или направо координати на фирми, от които сте доволни.
За София става въпрос.
Благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Нашата е на Ергон.Интериорните също са ни от тях.Намират се на бул.Витоша в близост до Южния Парк.
Виж целия пост
# 2
И аз ще следя темата.
Виж целия пост
# 3
Нашата е от Доор Декор, не съм доволна нито от качеството, нито от майсторите (да не задълбавам, че звучи, као измислица), а е скъпо  Peace
Та, не взимай от там Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Вратите на фирма Солид са страхотни, външна излиза около 1000 лв., но има не знам си колко степенна защита, шипове в стената, шумоизолация, общо взето много екстри, които сам си избираш. Тази, на наши приятели има тези изброени за тази цена, наистина красива и стабилна врата. Нашата е комплект с апартамента, не съм очарована, ама няма да я сменяме още
Виж целия пост
# 5
Още един глас за Солид 55, но в никакъв случай с касова брава. Вече не е никакъв проблем за крадците  Confused Патрон Abloy за сега са най-сигурните.
Виж целия пост
# 6


Нашата външна врата купихме от тук http://www.tunadorbg.com/.
Виж целия пост
# 7
, но в никакъв случай с касова брава. Вече не е никакъв проблем за крадците  Confused

Аз си мисля, че която и да е врата не е проблем за крадците Tired за съжаление решат ли да влизат, по един или друг начин намират как да го направят #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Още един глас за Солид 55, ..............
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия