Лекар във Варна

  • 1 186
  • 11
Бих искала да попитам някой може ли да ми препоръча лекар-специалист по стерилитет във Варна.
д-р Александров -има частен кабинет в поликлиника "Кисьови"-тел.052 631 888
доц. Маркова-преглежда в "Майчин дом"-тел 052 332000
Успех! Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей Peta, благодаря за телефонните номера и имената. Ще пиша когато задвижа нещата. Желая ти късмет.  Simple Smile Praynig
Виж целия пост
# 2
И аз ти желая късмет. За повече мнения се порови в стари темички (има доста с подобен въпрос).
Виж целия пост
# 3

Мацки темата вкоято пишехте „Хайде да се запознаем” е само за представяне Simple Smile
За това разделих менията ви от въпросната тема Simple Smile cocobel е новичка и е простено, а петичка стана автор на нова тема Simple Smile

cocobel - добре дошла о никакво задържане в този подфорум, беж към мамешкия Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Верити, знам че е за запознаване, затова и предложих да се порови в стари темички, ама така е по-добре, че си я отделила. Мислих си и това да предложа, но нали понякога има мацки които се сърдят, че се пускат едни и същи теми.... Все пак добре, че си я отделила, така ще получи много повече отговори, пък и аз отдавна не съм пускала темичка  Wink Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте момичета, искам да попитам някой дали е чувал нещо за доц. Монастирска. За мойта възраст /39г./ много ми се иска да попадна на някой "не прибързан доктор". Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Това е само една от темите за д-р Монастирска и клиника"Олимед", където тя работи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185532.0
 Порови се из старите теми и не си губи времето с нея!
Виж целия пост
# 7
Някой чувал ли е за др.Халачева и ако може мнение за нея... Peace
Виж целия пост
# 8
Някой чувал ли е за др.Халачева и ако може мнение за нея... Peace
Ами зависи за какво ти трябва-за обикновен гинекологичен преглед и за проследяване на бременност е добре, но за по сериозни въпроси свързани със стерилитета-не. Бях и пациент 2год. преди да открия форумите, информацията в тях и да ми се отворят очите. Успех!
Виж целия пост
# 9

 Ами зависи за какво ти трябва-
[/quote]

За абсолютно нищо не ми трябва,просто исках мнение за нея от някой,който е бил или е при нея.Доколкото знам е завеждащ-кабинет стерилитет  newsm78 а ето, ми се казва, че за по -сериозни въпроси свързани с това не ставала #CrazyА може би инфото ми че изпълнява тази длъжност не е вярна?
Виж целия пост
# 10
Доколкото знам е завеждащ-кабинет стерилитет  newsm78
Ами може и такава да е станала вече, доколкото знам в "Майчин дом" (предполагам, че за там става въпрос) ще има също клиника за ин витро (или вече има) и може нещата да са се променили относно нейната позиция. Бях и пациентка 2003-2005г. (някъде в него период). Имам правени 4 неуспешни инсеминации-без обработка на мтериала (което би трябвало да е недопустимо), пиех дълго време хормонални препарати без да са ми правени хормонални изследвания и не на последно място пих 9 месеца без прекъсване клостилбегит (в живота на една жена е допустимо да се пие два пъти по 3 месеца и то с прекъсване). На въпроса ми след 3-ия месец няма ли да почиваме защото еди какво си прочетох в листовката ми каза много да не чета какво пише там  Shocked ........... И т.н. и т.н............ Може през 2007г. нещата да са се променили. Потърси и други мнения, в Зачатие има писано. Успех! Искаш мнение-това е моето и естествено не е миродавно. Дано се включат и други момичета.
Виж целия пост
# 11
Здравейте мили момичета.Скоро правих аборт в Майчин дом.Много съм доволна от Д-р Борис Яков.Много мил и внимателен лекар.Непрекъснато беше до мен.Доволна съм и от Доц.Ангелова.Чувала съм и много добри думи и за Д-р Капка Атанасова също в Майчин дом.Моя позната е имала проблеми при забременяването.Посещавала я е в продължение на 1-год. и резултата е на лице.Сега има прекрасно бебенце.Аз също мисля да си взема час за преглед при нея.Ако някой знае нещо повече за нея нека ми пише.Предварително ви благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия