Какви реакции да очаквам след 4-ти прием полиомиелитна ваксина?

  • 586
  • 6
Здравейте,какво да очаквам като реакции след тази ваксина?Предстои ни 4-ти прием на 26 юли.Тя убита или жива е?Знам,че вече не са капки,а се поставя инжекционно.Мускулно или подкожно?Вашите деца как я понесоха,имаше ли температура,неразположение и т.н.?Споделете опита си,благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Дали са капки или инжекция, мисля, че зависи от това дали първите приеми са били на убита или жива ваксина. Защото, ако са били на жива ваксина не може да сложиш убита и обратно. На нас лично не ни дадоха голям избор - сложихме капки /жива/ и аз имах големи притеснения за детето, но слава богу всичко бе наред т.е. нямахме никакви неразположения. Дано и при вас е така  Hug Не го мисли, най-добре ...
Виж целия пост
# 2
да,и нашите първи три приема бяха капки,значи жива newsm78 А убитата е Пентаксим,така ли? ох,все ги бъркам тия ваксини Embarassed
Виж целия пост
# 3
Ние бихме Pentaxim нямаше някакви странични ефекти ,но все пак не извеждай детето този ден и го пази повече. Нашия доктор ни предписа панадол превантивно ако го наболява боцканото място и ако случайно дигне температура. Тази ваксина (Pentaxin)се бие в крака и не е болезнена. Ама защо имате 4 прием само не разбрах ние имахме 3 само newsm78
Виж целия пост
# 4
За 4я ни прием си купих Имувакс полио.Първите ни 3 приема бяха по ЗК на капки.Не е проблем да се мине на "умъртвената"/инжекционно/.Имаше само зачервяване.
Виж целия пост
# 5
Защото, ако са били на жива ваксина не може да сложиш убита и обратно.
може, може. капките продължават да ги пробутват защото имат застояли количества.

ние първите 3 бяхме с капки, а за последния докато търпеливо ги чаках да им свършат капките и да започнат да слагат от новите дойде време и за другите реимунизации и сложихме пентаксим.
Виж целия пост
# 6
Ние бихме Pentaxim нямаше някакви странични ефекти ,но все пак не извеждай детето този ден и го пази повече. Нашия доктор ни предписа панадол превантивно ако го наболява боцканото място и ако случайно дигне температура. Тази ваксина (Pentaxin)се бие в крака и не е болезнена. Ама защо имате 4 прием само не разбрах ние имахме 3 само newsm78
  защото на 14 месеца е 4-ия прием,а вие сте само на 7м. ако запомних добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия