Какви дрешки за първата разходка?

  • 941
  • 17
Вече сме на 2 седмици и мислим да се поразходим навън. Какво обаче да му облека на човечето се чудя. Посъветвайте ме как е най добре. Навън е доста топло, но все пак не сме излизали до сега. В къщи сме с късо ръкавче и ританки плюс тънка памучна пелена от обикновените.
Виж целия пост
# 1
уф не знам, моя син е почти на 2 месеца.. но повече от едно боди не бих облякла... адска жега е просто
Виж целия пост
# 2
Мисля,че може така да го изведеж,без никакъв проблем
Виж целия пост
# 3
В тези жеги е грехота да го навличаш. Изведи го както е облечено вкъщи.
Вчера на обяд видях 3 малки бебенца, облечени с дълъг ръкав и завити с одеяло + пелена, а майките им по къс ръкав и чехли на бос крак! #Crazy Не правете като тях!!!
Виж целия пост
# 4
Мисля, че едно боди ще е достатъчно. Може и чорапки да му обуеш, ако прецениш.
С ританки ми се струва, че ще му е топло.
Аз като се сетя на първата разходка как го бях навлякла и завила... ooooh!
Виж целия пост
# 5
Със светли памучни дрешки!Според мен с късо ръкавче и къси панталонки е добре за новородено,може и чорапки.Новородените са термолабилни-много лесно се претоплят или охлаждат.
Виж целия пост
# 6
В тези жеги е грехота да го навличаш. Изведи го както е облечено вкъщи.

Най-доброто решение!
Виж целия пост
# 7
Както си е облечено вкъщи,но му вземи и тънко боди или някаква друга дрешка с дълъг ръкав,просто за всеки случай.
Виж целия пост
# 8
С боди само,или блузка с къс ръкав и къси панталонки.Носи му една по-тънка пелена и го завивай ако седнете под дебела сянка!
Виж целия пост
# 9
В тези жеги едно боди с къс ръкав е достатъчно. Peace
Виж целия пост
# 10
Подкрепям, боди с къс ръкав! Няма начин да го простудиш, а опасността от претопляне е много голяма и сериозна!   bouquet
Виж целия пост
# 11
боди с къс ръкав Peace, голяма е жега  sweating
Виж целия пост
# 12
Ами според мен би трябвало да го изведеш сутрин или късно следобяд когато не е такава жега, предвид че ще му е първо излизане преполагам че няма да е повече от 10-20 мин., значи може би е най добре да е както е облечено вътре, с чорапки. И го пази от слънцето, че много лесно изгарят!
Много е вълнуваща първата разходка!!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Боди с късо ръкавче, мисля ще му е достатъчно.
Спомням си първата разходка на дребния, така го бях навлякла от страх да не настине  doh
Добре, че беше един татко в парка да ми се накара и да го посъблече малко, че със съгурност щях да го претопля  Crazy
Виж целия пост
# 14
В тая жега - само по боди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия