Добър хомеопат в София

  • 21 420
  • 39
Моля ви дайте съвет, става въпрос за двегодишно детенце.
Виж целия пост
# 1
Писах ти на лични  bouquet
Виж целия пост
# 2
И мен ме интересуват кординатите ...
Виж целия пост
# 3
И мен ме интересуват кординатите ...
Peace д-р Вилма Михайлова/ако искаш пиши ми на лични за координатите/
Виж целия пост
# 4
 EmbarassedЗдравейте,искам с двете си ръце да се присъединя към препоръката за Д-р Вилма Михайлова.Сигурна съм,че и Вие ще останете доволни.
Виж целия пост
# 5
Тъй, тъй, целия център Хирон са много добри!
Виж целия пост
# 6
Я кажете за д-р Гълъбов лични впечатления?
Виж целия пост
# 7
моля ви кажете ми тази д-р Вилма Михайлова занимава  ли се с деца с  Атопичен дерматит?
Виж целия пост
# 8
моля ви кажете ми тази д-р Вилма Михайлова занимава  ли се с деца с  Атопичен дерматит?
Да занимава се. Тя е лекарката, която лекува детето на Хриси от фирума и има ефект. Обещах да я открия и да пише по темата. Обеща, но не виждам да го е направила.

В момента д-р Михайлова е отпуска.
Виж целия пост
# 9
Дино,благодаря за отговора.не можах да ти пиша на лични ,защото ти е пълна кутията.
не съм влизала във форума от няколко дена и чак днес видях съобщението ти.наистина ми трябваше спешно хомеопат,защото откакто се прибрахме в БГ малката само се влошава.в петък ходихме при д-р Кирил Стоянов,също хомеопат .сега започнахме лечение при него и се надявам да има поне някакво облекчение.
Виж целия пост
# 10
Медицински център "Хирон"
бул. "Ал. Стамболийски" №34
тел. 981 43 55 и 981 93 10
Виж целия пост
# 11
А добър хомеопат за възрастни някой може ли да ми препоръча?
Виж целия пост
# 12
А добър хомеопат за възрастни някой може ли да ми препоръча?
Медицински център "Хирон"
бул. "Ал. Стамболийски" №34
тел. 981 43 55 и 981 93 10
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
Аха.

Пак там. Simple Smile

Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 14
моля ви кажете ми тази д-р Вилма Михайлова занимава  ли се с деца с  Атопичен дерматит?
Да занимава се. Тя е лекарката, която лекува детето на Хриси от фирума и има ефект. Обещах да я открия и да пише по темата. Обеща, но не виждам да го е направила.

В момента д-р Михайлова е отпуска.

може ли да ми кажете коя е Хриси.след колко време се е получил ефектът?ние започнахме лечение преди 1седмица,но състоянието започна да се влошава и обривите да се разрастват.много съм отчаяна,а и започнах да се съмнявам в този лекар и се чудя дали да не идем при д-р Михайлова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия