Какво е доплер?

  • 8 937
  • 5
Момичета, искам да попитам какво представлява изследването с доплер?Предстои ми /в бившата Тина Киркова/ и много се притеснявам какво ще науча.Може ли това изследване да се запише на диск или за филмче трябва да отида на 3D?
Предварително благодаря за разяснението!
 Hug
Виж целия пост
# 1
тук,но е кратко http://www.bg-mamma.com/site/content/view/29/68/
Виж целия пост
# 2
Благодаря , за инфото ама това съм го чела. Искше ми се някой който е минал през това да ми разкаже с подробности.Мерси!
Виж целия пост
# 3
Аз съм минала през това, но някакви особени подробности не мога да разкажа. Просто ехограф, на който се чу сърцето, провериха кръвоснабдяването на пъпната връв и плацентата, видяха се вътрешните органи на бебето (22 г.с. бях), видя се гръбнакът, видя се всичко. Явно бях попаднала и на много добър специалист, защото прегледа всичко много обстойно.
На видео нищо не ми записаха, само снимки получих (не се отличават особено от нормалните ехографски снимки).
Виж целия пост
# 4
Благодаря Мата.
Аз мислех че е нещо като 3Д-то с филмче , но явно трябва отделно да се запиша за това.
Виж целия пост
# 5
Този уред е предимно да проследява сърдечната дейност на плода и когато има съмнение,че нещо не е наред се прави като кардиограма.Отделно лекарката ме гледа на ехограф,на който се вижда разположението на бебето,  размерите и вътрешните му органи. preggo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия