Дайте съвет за много натъртено, моля

  • 33 327
  • 7
 Паднах днес много лошо върху цимент, целият ми кръст и дупе са сини. До одеве се понасяше ама сега дори трудно сядам. С какво се маже нещо подобно Tired
Виж целия пост
# 1
Heparoid, но при твоя случай може би няма да ти помогне бързо. Ако е натъртено и те боли можеш с Reparil да намажеш натъртеното. Ще те боли доста дълго. Аз преди 3 месеца се изтърсих на плочките, счупих си ръката и си натъртих задника. Боля ме цял месец.
Водка с много лед помага.
Виж целия пост
# 2
Отчая ме направо...Отивам за водка. Някой простак беше излял нещо мазно по цимента и направо литнах, добре че главата ми не се фрасна...
Виж целия пост
# 3
Отчая ме направо...Отивам за водка. Някой простак беше излял нещо мазно по цимента и направо литнах, добре че главата ми не се фрасна...

Водката я вземи вътрешно, т.е. през устата  thumbsup  В първите 24-36 часа от травмата НЕ СЕ СЛАГАТ ЗАГРЯВАЩИ КОМПРЕСИ - спирт, водка и т.н. Слага се СТУДЕНО И ОХЛАЖДАЩО - лед, студени компреси!!!
Виж целия пост
# 4
Разбрах за водката бре Wink Момичетата от една друга тема ме карат да се налагам със сурови картофи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
нормално за да не стане синьо се маже с  мазнина, олио! много е ефикасно!но трябва веднага!
Виж целия пост
# 6
reparil-gel n-----Каси,аз паднах също преди няколко дни и цялата бях в синки,,този гел ми помогна много,същото освен болкоуспокояващ е и за бълзо разнасяне на синките Peace
Виж целия пост
# 7
Зехтин, олио, дори и да не е веднага!! Откакто го научих, винаги е помагало. Аз обаче си кисна в зехтин листчета от невен предварително, за около 14 дни, и с такъв зехтин мажа синините на децата за още по-добър ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия