Вирусен гастрит?

  • 1 709
  • 3
От понеделник сина ми е с такава диагноза. Понеделник следобед започна много силно повръщане и ужасно разстройство. Вторник сутрин беше вече в поликлиниката на система. После не е повръщал, но разстройството му продължава. Малката и тя прихвана, но има само разстройство.
При него ме тревожи кашлицата. Освен всичка друго е и със силно зачервено гърло и  влажна кашлица. Има  и  температура 38 и 2. Въпросът ми е колко време продължава това чудо и дали трябва да се вземат лекарства за температурата, кашлицата и гърлото? Притеснявам се да не стане бронхит или пневмония. Моля за съвет!
Виж целия пост
# 1
Аз лично със съвет и опит не мога да ти помогна, но прегредай страниците от последните дни и търси "летен грип". Доста мами са се изказали по темата.
Виж целия пост
# 2
От моя горчив опит мога да те посъветвам да даваш много течности.
Бързо се обезводняват, но щом сте на система, засега няма страшно. Ако иска да пие давай.
Ние изкарахме много тежко всичко и не съм сигурна, че съм добр съветник. Попрочети темите и на другите мами.
Виж целия пост
# 3
Благодаря!
Нашия батко вече е в болницата! Към чревната инфекция има и бронхит, който не се чува на слушалки, има и температура и е доста зле. Би ли споделила все пак своя опит, ако нямаш нищо против, за да съм подготвена!  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия