нередно и кефещо

  • 3 852
  • 71
Вмъквам се между разгневените теми,па да видим

Вчера си се возя в градския транспорт. Както е засилил по булеварда,в един момент шофьорът съглежда две хубавици(ци), които се готвят да пресичат, намаля и почти спира пред тях, отваря предната врата и им подвиква нещо освежаващо.
не се подразних, а се усмихнах

С умиление си спомням друг случай с градски автобус - по маршрута, по маршрута и изведнъж сви в кварталните междублокови улички. Спря си пред блока, измъкна отнякъде един чувал дини и отиде да си ги качи вкъщи. Пък пълен рейс чака, блее по дръвчетата и чака. Пълен кеф Simple Smile Ама верно се кефех и се смях, не иронизирам
Понякога сякаш участвам в стар бг филм-комедия Simple Smile
има ли други усмихнати статисти?
Виж целия пост
# 1
.. по маршрута, по маршрута и изведнъж сви в кварталните междублокови улички. Спря си пред блока, измъкна отнякъде един чувал дини и отиде да си ги качи вкъщи...

Смях се с глас Laughing

Такава случка може да ти направи деня (усмихнат, имам предвид).
Виж целия пост
# 2
На мен ми се е случвало нещо подобно-пак с шофъор на автобус.
Имаше един,който редовно спираше да си пълни тубите с вода,от една чешма по пътя/казват че водата там била по-чиста/Пак така-пълен автобус го чака,но нямаше видимо ядосани хора,даже някои слязоха да се напият Mr. Green
Виж целия пост
# 3
еееех,шофьорите са като ято
Виж целия пост
# 4
 Това ми напомня как онзи ден се возих в едно такси, таксидижията беше доста възрастен и имаше леко комичен вид. Мина по една уличка, която все пак беше по път, за да се разбере нещо с жена си - продавачка в баничарница. После сума ти време ми се извинява, че минал оттам ама трябвало. После ми разказа, че бил бивш цирков артист и имал номер, с който бил поканен да участва в Шоуто на Слави. Изпълни ми част от номера - някакво стихотворение което не беше лошо пък и изпълнението си го биваше- ей така както си караше. Естествено накрая му оставих бакшиш за представлението и му обешах да го гледам при Слави.
Виж целия пост
# 5
А какво означава да ти подвикнат "нещо освежаващо"?
Моля за пример, защото обикновено шофьорите подвикват едни такива неща, които не върви да бъдат написани във форум  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
А какво означава да ти подвикнат "нещо освежаващо"?

  " Ш та изпапкам,сладур!"-?!?!
Виж целия пост
# 7
А как ви се струва това - пътувам си в един междуградски автобус и  по едно време ми замирисва силно на цигарен дим - ама от някакви долнопробни цигари.Поглеждам напред с  мисълта ,4е шофьора е запалил,но -не !Оглеждам се напред -назад и що да видя - някъде назад в автобуса седнал на пътеката един възрастен циганин ама наистина мнго възрастен дядо  си дими човека  и не му дреме!Някой се развика да угаси цигарата ,а шофьорь погледна в огледалото,поусмихна се и рече: ееееее голяма работа,ами че той вече почти си е изпушил цигарата,ще я угаси!
Туш!Мълчание 1 минута и после смях в целия автобус.Оказа се ,че дядото много рядко му се е налагало да пътува с автобус  и от де да знае човека- и вика ама във влака што може?
Та весело пътуване беше
Виж целия пост
# 8
Много са сладки тез шофьори, бре.

И на мен ми се случи нещо подобно, но с таксиметров шофьор.
Поръчвам си  такси за адрес в "Младост". Пристига таксито, а шофьорът ми разправя: "Ами аз по принцип съм към "Люлин". Ти нямаш ли някой приятелка там, да преспиш при нея?"  Shocked
Човекът си имал планове .... и за себе си и за мен ...  Grinning
Виж целия пост
# 9
Вчера един приятел разправя как като бил разносвач на пици, заедно с пицата му поръчали да купи един килограм пипер, той пък купил смлян червен пипер и бабата казала кво да правя с цяло кило...
Виж целия пост
# 10
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Не мисля, че е нередно, ако е освежаващо и приятно за ухото, а не обидно.
Има и сладури.   Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12
Гледам,че темата се завъртя около шофьорите,ще ви кажа един виц.
Отива една дама в дом зо сексуални услуги и много притеснено казва,че иска мъж,но няма много пари,само 30 евро.Поразровили се те из бумагите и накрая казали:"Имаме,госпожо,един научен работник,много симпатичен,ще сте доволна.
"А друг нямате ли?"-попитала срамежливо жената
"Еееее,госпожо,за 30 евро шофьор ли искате да ви дадем"
Виж целия пост
# 13
Да,хубаво е да се приемат така весело нещата,браво.Повече позитивизъм не е излишен,отколкото да си образуваме излишни нерви newsm10
Виж целия пост
# 14
Излизаме един път от МОЛ-а и гледаме на оживения булевард "Дондуков" една маршрутка спряла, шофьорът слязъл и си бъбри сладко, смеейки се с някакъв негов познат. Хората в маршрутката чакат, отзад колите бибиткат, обаче важното е, че пича си е видял приятел, па е слязъл да разменят по някоя приказка. Така е и той има нужда от почивка.
Една сутрин отивам на работа и минавам покрай едно убито кръчменце, където 2-ма - 3-ма седнали на сутрешна биричка. Минавайки пред тях те ми подсвиркват "освежаващо" "Ей , Офелия" . Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия