"Малчуган" в кв."Овча купел"?

  • 772
  • 7
 Не съм сигурна това частна детска градина ли е или забавачница, но и търся координатите, както и отзиви за нея?
Виж целия пост
# 1
мисля, че е забавачка. онзи ден видях залепена една обява до един магазин в Овча купел. Мисля че адреса беше бл.526, вх.Г, но не съм сигурна. Утре като извеждам детето ще проверя и ще ти пиша. Май имаше и телефони.
Виж целия пост
# 2
Невъзможно е да в бл.526 аз живея в него и тук няма детска градина или забавачка
Виж целия пост
# 3
И мен ме интересува Peaceочаквам координати
Виж целия пост
# 4
Много се извинявам Embarassedпосипвам си с пепел главата.Видях обявата за занималнята Малчуган-действително е в Овча купелІ бл 526-тоест моя блок, във вход В на 6 етаж-така пише на обявата.Има снимка на една стая с играчки имаше и телефони за контакт,но нямаше как да ги запиша.Явно е открита съвсем скоро,защото не съм виждала много дечица пред блока,които да са ми непознати.Асе предполага че след като ги гледат/занимават в апартамент,трябва и да играят.Повече инфо за сега не могада дам.
Виж целия пост
# 5
телефоните, дадени на обявата са: 957 31 06; 0887 707 682; 0886 760 604, а адреса е същия
Виж целия пост
# 6
Обадих се по телефона, оказа се че не е Частна детска градина, а по-скоро за почасово гледане, тъй като не извеждат децата на вън, а само ги гледат. Две жени са, едната е педагог, не им готвят, родителите трябва да носят храна от в къщи, ако ги оставят за повече време. Мисля да отида да го видя, тъй като за половин ден би ме устроило.
Виж целия пост
# 7
със сигурност не е детска градина, на обявата имаше снимка на стая от апартамента и изглеждаше като детските центрове за почасови занимания...то май си пишеше Дом за почасово гледане
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия