Бременне ли съм или не?!?

  • 2 015
  • 44
     Здравейте, мами!


     Посещавам форумите на бг мама от доста време и получих даста добри съвети без дори да съм задавала въпроси, за което изключително много ви благодаря!Сега обаче имам нужда от съвет, също така да се поуча от вашия опит.
    От два месеца и полувина с моя приятел се опитваме да си направим бебе. Знам, четова не е дълъг период и нямам повод да се притеснявам от нещо, но все пак...
   Цикълът ми закъснява с около две седмици(немога да кажа с точност колко, тъй като никога не е бил редовен), което за мен беше повод за невероятна радост. В неделя си направих тест за бременност, на който се появиха заветните две чертички, но втората беше много бледа, затова на другата сутрин си направих повторен тест, който показа абсолютно същото. Бях сигурна, че съм бременна и още същия ден отидох а преглед, но доктора каза, че има няколко варианта: да не съм бременна; да съм бременна, но все още да е много рано и плода да не се виждана видеозона или плода да не се е закрепил където трябва, което за мен означава извънматочна бременност. Уговорихме се да повторим прегледа след една седмица. Тук идва и конкретния проблем. Може и вече да си въобразявам и да е от напрежение, но усещам болки в корема и гърдите, а снощи и тази сутрин открих върху бельото си странно течение с леко розов цвят, което ме кара да се притеснявам допълнително.
   Моля ви, помогнете ми със съвет от линия си опит! Наистина съм доста притеснена. Ако съ бременна, ще бъда най- щастливия човек на земята.
   Благодаря предварително  Simple Smile
   
Виж целия пост
# 1
Пусни си кръвен тест и след 48часа провери дали стойностите му се удвояват.
Виж целия пост
# 2
Здравей и добре дошла тук!
Не искам да съм груба, извини ме ако така изглежда.
Докторът ти не може да определи, а ти искаш тук някой да ти каже, не сме врачки, нали разбираш. Стискам палци скоро да се похвалиш! Изчакай малко, успокой се и върви отново, когато е казал лекаря! Всичко добро!  Wink
Виж целия пост
# 3
Успокой се и тичай на доктор, ако си бременна това течение не е добре.....
Виж целия пост
# 4
Можеш да си направиш кръвен тест за ранна бременност, щом имаш две чертички на теста
сигурно си бременна обаче е рано още дори и доктора ти да види и след една седмица може пак да не се вижда, аз като разбрах че съм бременна, аз си бях сигурна де, изчаках може би още три-четири седмици и тогава отидох за да съм сигурна че ще се види, и се видя, а и защото не исках вагинален видеозон  Simple Smile
Успех!  Grinning
Виж целия пост
# 5
Според мен си бременна, при два положителни теста, но наистина е малко рано да се каже. Това течение не е хубаво, така че се консултирай и с друг лекар. Пожелавам ти късмет!  bouquet
Виж целия пост
# 6
     Вие ме разбихте Simple Smile !


     Знаех, че сте бързи, но не предполагах, че сте чак толкова бързи!
    много ви благодаря за подкрепата и отговорите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
И според мен си бременна.

Но не се радвай предварително, иди на лекар заради течението, пусни си и кръвен тест.

Хайде, и стискам палци!
Виж целия пост
# 8
Отиди на лекар както са те посаветвали другите момичета,пусни си и кръвен тест Peace
Виж целия пост
# 9
Пусни си кръвен тест и отиди на лекар Peace
Виж целия пост
# 10
При толкова ранна бременност,ако изобщо я има,нищо не е сигурно.Почакай,не се радвай предварително.Това кървене не е на добре за бременност.
Виж целия пост
# 11
Според мен си бременна, но с това кървене най-добре да отидеш пак на лекар и то, без да губиш време!
Виж целия пост
# 12
мисля,че си бременна,2 теста с еднакви резултати не могат да грешат.Веднага иди на друг лекар да те види,най-вече заради зацапването,трябва бързо да се вземе адекватно решение.Ако междувременно пак те боли корема,вземи 2 т. Но-шпа.Стискам палци Peace
Виж целия пост
# 13
Наистина може и да си бременна и се надявам да си щом го искаш, но само това леко розово течение малко ме съмнява, пиши и утре дали ти е дошло?Купи си още един тест от тези за ранна бременност.Аз бях чувала и за пикаене върху сода бикарбонат но не съм сигурна как се правеше ако някоя майка знае да каже? Peace
Виж целия пост
# 14
Стискаме палци  Peace  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия