Детска ясла в Света Троица или Илинен?

  • 737
  • 4
Здравейте. Има ли тук някой, който е запознат с яслите в кварталите Света Троица, Илинден, Гевгелийски или в близост до тях. И по-скоро ме интересува дали някъде вземат деца преди 2 г.

Предварително ви благодаря Wink)
Виж целия пост
# 1
Хайде де ...?!?!?! Няма ли тука съкварталници??!?!?!?
Виж целия пост
# 2
имааа Simple Smile аз съм в илинден  Wink
но след дълго проучване, реших, че 2-те предпочитани от мен ясли не се намират в нашия район  Peace. препоръчвам 1-во одз /намира се на пиротска и опълченска, горе-долу/, а другият ми фаворит е в центъра - на ул. хр. белчев. избрахме втория вариант, защото е по-близо до кантората на мъжа ми, а именно той води и взема петранче от ясла.
иначе яслите в нашия район са 2 - зад бившия рамстор и зад малкото ндк. и за двете не прочетох чудесни неща  Peace ако все пак решиш, да избереш една от двете, вторият вариант като че ли е по-добър  newsm78
Виж целия пост
# 3
51-во ОДЗ при Трета градска. Не мога да ти кажа нищо конкретно. Мен не ми е удобна и се отказах, но като че ли майките от района предпочитат яслата при Лебеда(Рамстора). Там няма детска градина. В Двореца на пионерите има полудневен вариант. По принцип е за по-големи, но взимат и малки дечица. Зад новия Mall, в Зона Б-5 има една детска градина. Ще те излъжа за номера, но е много добра. Казват, че е спонсорирана, но е на ниво.
Виж целия пост
# 4
мдааа. зад мола е одз - ясла и детска градина. много се бутат за там хопрата, щото даже има опция за басейн. но пък е тооолкова бетонно и асвалтирано в двора, че чак е неприятно. и децата не излизали по двора, а си стоели по терасите. отзивите за яслата зад 3-та градска са добри. и дворът е със зеленина; има дървета - абе кат'че ли атмосферата е а 'по-детска'.
за занималнята в двореца на децата знам, че била чудесна, с мн. добри педагози; работели на обменния принцип - като с часове - децата обикалят по различни стаи/кабинети и имат занимания по музика, рисуване, английски; куклен театър им правят и т.н.. но пък е за над 3-годишни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия