Мъж се гледа като куче...

  • 2 877
  • 39
Има една приказка че мъжът трябва да се гледа като куче. Да е нахранен, да е напоен и от време на време да се пуска от каишката да побяга на воля наоколо и да походи по кучки и той сам ще се връща след това и ще ви е вечно благодарен за това гледане и ще ви гледа в очите като куче. Има ли нещо вярно в тази приказка. Знач че е майтап но във всеки майтап има голяма доза истина. Аз например нямам нищо против жена ми да ме гледа като куче особено последната част с кучките  Grinning Ще съм и вечно признателен и благодарен и ще я гледам в очите за това като вярно куче. Ама мойта даже и като куче не ме гледа...... Имам чувсто понякога че кучетата живеят далеч по-щастлив живот от нас мъжете. Като съм виждал с каква любов се отнасят някои жени към кучетата си ми се е искало да съм куче а не мъж.
Виж целия пост
# 1
Виж сега, на каквото си постелиш, на такова ще легнеш...
Виж целия пост
# 2
Кучето не гледа телевизия и не седи по цял ден пред пс-то... То те гледа с благодарност.
А мъжа го поиш, храниш, ..., ...,... и накрая едно мерси няма.
Тъй че кучето ще е с привилегии в гледането май.
Виж целия пост
# 3
Кучето не гледа телевизия и не седи по цял ден пред пс-то... То те гледа с благодарност.
А мъжа го поиш, храниш, ..., ...,... и накрая едно мерси няма.
Тъй че кучето ще е с привилегии в гледането май.
Извинявай но и мен да ме гледат като куче и аз ще гледам с благодарност, но няма. Дори като кучета не ни гледат нас мъжете. Какво толкова сложно има - нахранен, напоен и от време на време отпускане на каишката да потича след кучките..... не искам нищо повече от един обикновен кучешки живот...
Виж целия пост
# 4
Кучето не гледа телевизия и не седи по цял ден пред пс-то... То те гледа с благодарност.
А мъжа го поиш, храниш, ..., ...,... и накрая едно мерси няма.
Тъй че кучето ще е с привилегии в гледането май.
Извинявай но и мен да ме гледат като куче и аз ще гледам с благодарност, но няма. Дори като кучета не ни гледат нас мъжете. Какво толкова сложно има - нахранен, напоен и от време на време отпускане на каишката да потича след кучките..... не искам нищо повече от един обикновен кучешки живот...
Явно си от малкото, които ценят това, което им се дава.
Други са вечно недоволни.
Виж целия пост
# 5
..... не искам нищо повече от един обикновен кучешки живот...
  А с другите кучета,дошли на кучка при жена ти  ще се дърляш ли?
Виж целия пост
# 6
Кучето не гледа телевизия и не седи по цял ден пред пс-то... То те гледа с благодарност.
А мъжа го поиш, храниш, ..., ...,... и накрая едно мерси няма.
Тъй че кучето ще е с привилегии в гледането май.


Точно така е, а и кучето не си хвърля мръсните чорапи по пода и не си разхвърля бирените бутилки из цялата къща, да не говорим че не се събира със съседските кучета  Drunk  и обикновено като му говориш нещо само маха с опашка, а нe ти вика че си "тъпа женка".
Виж целия пост
# 7
  А с другите кучета,дошли на кучка при жена ти  ще се дърляш ли?
Мисля че ако жената е кучка и да се дърляш и да не се дърляш тя кучката си е кучка. Няма спасение...
Виж целия пост
# 8
  А с другите кучета,дошли на кучка при жена ти  ще се дърляш ли?
Мисля че ако жената е кучка и да се дърляш и да не се дърляш тя кучката си е кучка. Няма спасение...
Ама ако е кучка,що ше дириш по други кучки? newsm78
Виж целия пост
# 9
Кучето се гледа по-лесно от мъжа.
Виж целия пост
# 10
Аз търсех партньор в живота.
Ако исках куче, щях да търся ... куче.
Виж целия пост
# 11
borisfx искено се надявам мъжа ми никога да не е 4увал за тази приказка .....
 стана ми въз странно жена ти дали го споделя - особено за последната 4аст ....ти как би реагирал например ако разбереш 4е жена ти е една от " ку4ките" на съседа ..да ре4ем  Wink
 моето семейство се гради на сплотеност и доверие ..съответна загриженост един към друг ..ако връзката ни се градеше на тази максима (или ако моя мироглед беше такъв ) , не бих създавала дете и не бих се обвързвала . щях да си намеря 2-3 "ку4ета"   и да си ги гледам - все пак "разните породи" разни неща предлагат .
теб какво ти липса ,4е ти се живее като ку4е ..опла4и се ...   Wink
Виж целия пост
# 12
А ти как я гледаш жена си?
Виж целия пост
# 13
Има една приказка че мъжът трябва да се гледа като куче. Да е нахранен, да е напоен и от време на време да се пуска от каишката да побяга на воля наоколо и да походи по кучки и той сам ще се връща след това и ще ви е вечно благодарен за това гледане и ще ви гледа в очите като куче. Има ли нещо вярно в тази приказка. Знач че е майтап но във всеки майтап има голяма доза истина. Аз например нямам нищо против жена ми да ме гледа като куче особено последната част с кучките  Grinning Ще съм и вечно признателен и благодарен и ще я гледам в очите за това като вярно куче. Ама мойта даже и като куче не ме гледа...... Имам чувсто понякога че кучетата живеят далеч по-щастлив живот от нас мъжете. Като съм виждал с каква любов се отнасят някои жени към кучетата си ми се е искало да съм куче а не мъж.


Аз не съм кучкарка..... и не обичам кучета....
Виж целия пост
# 14
borisfx
теб какво ти липса ,4е ти се живее като ку4е ..опла4и се ...   Wink
Ами нищо.... нали обикновено с понятието "кучешки" живот се описва най-гадния живот на света. А то като го погледнеш - кучето нахранено, напоено и го пускат да си потича по кучки от време на време. Какво му трябва повече на един мъж от това .... нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия