Пак аз - закъснява ми

  • 7 950
  • 43
Момичета, вече десет дни се движа със закъснение, досега не ми се е случвало, може ли да е от смяна на климат и притеснение, че Криско боледува? Не съм бременна със сигурност, затова питам. И колко да изчакам и да ходя тогава на гинеколог  Tired Оф, уморих се от проблеми, защо така все накуп идват  Cry
Виж целия пост
# 1
От смяна на климат, от притесненията около детенцето ти и явно и недоспиваш. Под психичен стрес си.
...а може и от бременност да е  Wink
Виж целия пост
# 2
сестричка на Криско м?Simple Smile

сигурно е от смяна на климата и притесненията около детенце.. ша дойде, споко.
Виж целия пост
# 3
...а може и от бременност да е  Wink

Както казах - със сигурност не е.  Grinning
Уф, дано да е само стрес, да не е нещо друго. Мерси, шани  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
сестричка на Криско м?Simple Smile

Ех, момичета, не е, казвам ви, миналия месец си ми дойде на 10-ти, имах си нормален цикъл 7 дни, идва ми винаги на 28 дни, след това не съм имала контакти, така че като изключа непрочното зачатие, не се чака рода на Криско засега  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Simple Smile аз бих изчакала около месец... при твоите обстоятелства.
Виж целия пост
# 6
Блонд, ако все пак решат да правят на Крис рентгенова снимка (недай си Бог), не влизай с него в залата. Ей така, за всеки случай.
Ако много се притесняваш, отиди на един АГ преглед. Те могат да установят защо не ти идва и от какво... Ако няма бременност съм чувала, че бият разните му там инжекции или дават хапчета и т.н. Обаче понамали от стреса. Криско ще се оправи  Hug
Щерката имаше утайка 138 по време на една от хилядите си болести. И после до 3м. след това едвам й се нормализираха кръвните показатели. Тъй, че по-спокойно.  Hug Hug
Виж целия пост
# 7
Много благодаря, дано всичко е наред, аз съм си паника и като ми е за първи път /боледуването му/ направо съм наистина в стрес, не ям, не спя. Сега уж е добре, де, ама този Субев само ме плаши с мононуклеози / за която днес вече не си спомняше  Rolling Eyes/ и страшни вируси. Дано да е от стрес, все някога ще дойде, благодаря ви  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
не се притеснявай,на мен трябваше да ми дойде на 12 юни,а ми дойде чак на 29-ти #Crazy Междувременно ходих на лекар,прегледа ме,нямаше нищо обезпокоително. може причина да е всяка една от гореспоменатите,а и жегите са непоносими.Бъди спокойна,ще ти дойде Peace
Виж целия пост
# 9
Стреса си оказва влияние нарушава хормоналния баланс в организма.Не го вземай толкова навътре.Ми то сега си сигурна 4е няма беб4е защото не си имало полов контакт.Ако всяко заболяване на Криско ти влияе така ти все ще си по гинеколози и с тестове за бременост. SadСтегни се мам4е и ти и Криско сте добре-просто смяната на климата ви се отразява зле.Пък знаеш ли какво си е пожелало детето за коледа може я брат4е я сестри4е и като е послушен дядоКоледа може да го зарадва Wink
Виж целия пост
# 10
Блонди от времето и стреса ще е...тези 2 месеца ,аз бях с 18 дена закъснение...сутринта   ми дойде тихо мълком...
не че можеш да не се притесняваш за малкия ама....дано ти дойде по скоро че да не се притесняваш и аз това   bouquet
Виж целия пост
# 11
MaraSara, palikarova.br, galenceto, много благодаря за споделеното и пожеланията   bouquet
Виж целия пост
# 12
На мен ми е ужасно редовен цикълът.
И въпреки това ми се е случвало да закъснее. Изчакай още малко, смяната на климата (а климатът в последно време  направо непредсказуем) напълно обяснима е това забавяне.
Дръж ни в течение, за да знаем дали да честитим в Отчетни.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Блонди, а да си отслабвала рязко? На мен ми се е случвало при бърза загуба на килограми да пропусне 2 цикъла!

Виж целия пост
# 14
Стана ми жал за теб, че толкова неща ти се струпват, аз също мисля, че е от жегите и от среса, но дано да е бебче   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия