спешно! как да облекча болки от мускулна инжекция!?

  • 18 467
  • 8
на мъжа ми вчера му поставиха мускулна инжекция (в задните части) и много   го боли! какво бихме могли да направим, за да облекчим страданията му? лекарката е казала, че е болезнена, но чак пък два дни  #Crazy моля, дайте съвет, ако имате опит  Praynig   bouquet
Виж целия пост
# 1
да не е амикацин.риванол,но не вярвам много да помогне...
Виж целия пост
# 2
А някое банално аспиринче? Някакво болкоуспокояващо?

За някакви бабини рецепти не се сещам.
Виж целия пост
# 3
не е амикацин! за риванол не знам дали ще помогне, понеже не го боли точно самото място  Rolling Eyes и аз мислех аспиринче! нищо не пречи да пробваме поне  Blush

мисля си някакви компреси  newsm78 студено  newsm78 някакви разтривки ли newsm78 представа си нямам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Ако на мястото има буца помага компрес от спирт и риванол 1:1 Naughty
Виж целия пост
# 5
Надявам се да не му се случи това,  което се случи на мен. Преди време идиотката Маруся от Шейново ми заби такава инжекция. Няколко нощи не мигнах от болка. След няколко дни болката отмина, обаче цялата лява бузка ми беше безчувствена цяла една година.  Мислех дори да съдя болницата. Лекар ми каза, че е уцелила нерв и че ще се оправи.
Виж целия пост
# 6
Компрес с риванол помага, не щипе, но много цапа. Помага да се разнесе буцата, а като се разнесе, спира да боли.
Другото, което ми е казвала личната лекарка (за детето след ваксината ДТК мускулно) - компрес от спирт, разреден едно към едно с вода, или 40-50% спирт. Усеща се охлаждане и не цапа като риванола.
Виж целия пост
# 7
момичета, благодаря ви   bouquet миналата вечер беше кризата, сега се оправи, но му предтоят още няколко и ще го знам това за спирта и риванола! да цапа, но щом няма да боли..... нали имам пералня  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Надявам се да не му се случи това,  което се случи на мен. Преди време идиотката Маруся от Шейново ми заби такава инжекция. Няколко нощи не мигнах от болка. След няколко дни болката отмина, обаче цялата лява бузка ми беше безчувствена цяла една година.  Мислех дори да съдя болницата. Лекар ми каза, че е уцелила нерв и че ще се оправи.

милата! надявам се, че вече си добре   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия