Моля кажете ми какво е ,,дискариоза,,

  • 19 247
  • 8
Моля кажете ми какво е ,,дискариоза,, на матката
наред с другите ми куп болести никoй не ми казва това какво е,,,ако някой знае Моля кажете ми какво е


Виж целия пост
# 1
Заболяване на клетъчна основа. Предизвиква се от нелекувани или неправилно лекувани вагинални инфекции. Характеризира се с упорито бяло течение, нередовен месечен цикъл, кървене при полов акт.
След цитонамазка ли ти я откриха?


Ето виж и  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172601.msg3424782#msg3424782 ако е някакъв отговор.
Виж целия пост
# 2
благодаря , че се отзова..след цито ми я откриха, но нито имам течение , нито болки , а цикъла ми е напълно редовен
Виж целия пост
# 3
Аз не знам какво точно е това, което уж са ти открили, но след като нямаш нито един признък по-добре потърси още едно мнение или повтори изследването. При мен имаше съмнение за ендометриоза, но нямах нито един от признаците за това и познай - след лапаро се установи че нямам такава. От описанието на Алм@ останах с впечатление че е доста сериозно - не ми се вижда логично да нямаш признаци...Но аз само разсъждавам на глас. Дано всичко да е ОК!  Hug
Виж целия пост
# 4
Намерих каквото можах в нета, не съм запозната, но и аз останах с впечатление, че е нещо сериозничко. Доколкото разбрах се установява след цитонамазка и при резултат 3-та група. Пиша по памет, но наистина след като нямаш симптомите имаш повод за съмнение. А и не само заради това.
Скоро правих цитонамазка и моята гинеколожка каза, че напоследък много малко лекари вземали правилно пробите и ми разказа за някой случаи на жени със сгрешени резултати.
Ако можеш да си го позволиш и аз те съветвам да повториш.
Виж целия пост
# 5
Именно аз съм трета ,,а-д,, група и имам и папилом и дисплазия а отделно и миома , а от сумати време лекувам ендометриоза....
Виж целия пост
# 6
 #Crazy
Къде те лекуват ако не е тайна?
Виж целия пост
# 7
Много ми интересно ендометриозата как я лекувате?
Защото тя се отстранява оперативно - лапароскопски и евентуалното лечение след това е с депо препарат поне за 3 месеца.
Виж целия пост
# 8
аз съм с лапоро за първата киста и пластика заради втората , сега сам на диферелин,,,,,,,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия