Повдигане на бюст-има ли запознати?

  • 15 379
  • 22
Момичета,някоя от вас правила ли си е подобно нещо?Интересува ме горе-долу цената и начинът ,по който протича цялата процедура...
Виж целия пост
# 1
За БГ клиника ли питаш? Иначе в Италия имало някаква страшна...
Виж целия пост
# 2
За БГ клиника ли питаш? Иначе в Италия имало някяквя страшна...

Става въпрос за клиника в БГ.
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам, става с обиране на излишната кожа, или просто с поставянето на подходящи импланти. За клиника - има ужасно много, можеш да се консултираш с доц. Тепавичарова от Отделението по естетична и реконструктивна хирургия на Александровска болница, намира се в Стоматологичния факултет, иначе д-р Ильо Стоянов (аз съм негова пациентка, но съм си правила само уголемяване, без повдигане), клиниката му се намира на последните два етажа на хотел "Вега". Задължително отиди на консултация с повече от един хирург, преди да направиш избора си.
Виж целия пост
# 4
Ще следа темата с интерес Wink
И аз искам да си направя точно повдигане на бюста, тъй като определено си промени формата след раждането Sad
Виж целия пост
# 5
http://www.nefertiti-bg.com/povdigane.htm
http://www.irisvisia.com/~femabg/index.php?m=684&lang=1
http://www.boramedical.com/about/plasticsurgery.htm - Виж тук има цени
 
Това намерих дано ти помогне малко  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Някой чувал ли е нещо за тази клиника Бора?Много са ниски цените и ми е малко подозрително newsm78
Виж целия пост
# 7
Оп, и аз ще следя темата, че и аз от имплантанти не се нуждая, но определено имам от махане на излишна кожа.
Аз съм от малък град та малко ще ме затрудни консултацията с много специалисти, но първо да се ориентирам за сумата, че без пари нема кой да се навие да ми вдигне щорите.
Имам и един въпрос, дали е вярно, че трябва да си приключила с ражданията, за да си направиш такава операция, че аз сега още деца не искам, ама знай ли се след 5-6години какво ще за искам?
Виж целия пост
# 8
Имам и един въпрос, дали е вярно, че трябва да си приключила с ражданията, за да си направиш такава операция, че аз сега още деца не искам, ама знай ли се след 5-6години какво ще за искам?

Това си зависи от теб, от собственото ти себеусещане. Ако не ти се чака, нищо не пречи да си я направиш сега, никой няма да те спре и да те пита смяташ ли да раждаш още, или не. Едно последващо раждане просто може да наложи повторна интервенция. Ако това не те притеснява, няма никакъв проблем. И аз си сложих силикон без да съм раждала изобщо, просто увещанията на някои да изчакам да родя, ми звучаха като все едно да ме увещават да бъда девствена до брака си. Защото може и да родя след 20 години, може и изобщо никога да не родя, не можех да чакам нещо, което нито знам кога ще се случи, нито дали изобщо ще се случи. И не съжалявам. Ако след евентуално раждане не си харесам бюста, ще легна повторно под ножа, тъкмо ще ползвам отстъпка.  Wink

Някой чувал ли е нещо за тази клиника Бора?Много са ниски цените и ми е малко подозрително newsm78

Нищо не съм чувала за тази клиника, но в някои сайтове цените са много стари и просто не са актуализирани. Ниската цена, ако е действителната такава, наистина буди подозрения и не бих рискувала. Пък и те понякога обявяват едни цени, пък като отидеш да се консултираш, казват съвсем други. Използват какви ли не трикове.
Виж целия пост
# 9
Д-р динев е хвален лекар.Оперира в София и Варна.Ети ти сайт на клиниката.Има и ценички Wink
http://www.vita.bg/ceni_klinika.php?k=29
Виж целия пост
# 10
Мисля, че най-доброто решение са спорта и подходящите физически упражнения.
Виж целия пост
# 11
"Бора "по принцип е клиника по стерилитет, но понеже не ги бива в тази област, са решили да привят пластични операции!
Виж целия пост
# 12
Мисля, че най-доброто решение са спорта и подходящите физически упражнения.

Хахаха, много добро решение е, но преди да се отпуснат гърдите. Веднъж отпуснат ли се, забрави със спорт да ги оправиш. Говоря наистина от личен опит. Аз се занимавам професионално със спорт, но това не ми оправи гърдите. Оправи ми ги д-р Тонев и съм много доволна от резултата. Нямам импланти, само повдигане. Възстановяването е бързо, няма кой знае какви болки. Една вечер изкарах в болницата и това е. След това си носих стегнат сутиен в продължение на 2-3 месеца. Сега пак си го слагам от време на време. Операцията тогава струваше 2000 лева, мисля, че сега има някакво увеличение, но не знам с колко. Белезите при този вид операция са малко кофти - един около ареолата и един вертикален надолу. Първият изобщо не се забелязва, а другият постепенно избледнява и предполагам, че с течение на времето съвсем ще избледнее, но това си е до кожа. Друго не се сещам, но ако някой има въпроси, да пита.
Виж целия пост
# 13
Мисля, че най-доброто решение са спорта и подходящите физически упражнения.

Хахаха, много добро решение е, но преди да се отпуснат гърдите. Веднъж отпуснат ли се, забрави със спорт да ги оправиш. Говоря наистина от личен опит. Аз се занимавам професионално със спорт, но това не ми оправи гърдите. Оправи ми ги д-р Тонев и съм много доволна от резултата. Нямам импланти, само повдигане. Възстановяването е бързо, няма кой знае какви болки. Една вечер изкарах в болницата и това е. След това си носих стегнат сутиен в продължение на 2-3 месеца. Сега пак си го слагам от време на време. Операцията тогава струваше 2000 лева, мисля, че сега има някакво увеличение, но не знам с колко. Белезите при този вид операция са малко кофти - един около ареолата и един вертикален надолу. Първият изобщо не се забелязва, а другият постепенно избледнява и предполагам, че с течение на времето съвсем ще избледнее, но това си е до кожа. Друго не се сещам, но ако някой има въпроси, да пита.

За какво става въпрос гърди или бюст???
Спорта неможе да повдигне ничий бюст.Бюста това е мастна тъкан и млечни жлези.Мускула под тях колкото и да е трениран и преди и след това на може да предпази от увисване уви самият бюст!!! Peace
Това е работа на пластичният хирург. Hug
Виж целия пост
# 14
danisport ,къде оперира д-р Тончев,и аз имам нужда от повдигане на бюста след раждането  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия