molq vi daite mi savet

  • 2 023
  • 7
zdraveite,predi okolo sedmici pravih me seks s gadjeto mi. posledniqt pat v koito bqhme zaedno po4uvstvah reje6ta bolka v korema i vse edno 4e nqkakvo balon4e se pukna.vidqh 4e sam prokarvqla.parvo si pomislih 4e mi idva po rano s 4 dni.celiqt den izkarah s edna ejednevna prevruzka i stra6ni bolki v korema i krasta.vtoriqt den imah obilno kravate4enie koeto prodalji 7 dni i 4 dni slabo zacapva6to.o6te predi da mi "doide" zapo4na sutrin da mi stava zle,nemoga da zakusvam,povdiga mi se.ot nqkolko dena mi svar6i no az vsqka sutrin povra6tam.postoqnno mi se povdiga,vie mi se svqt,ni6to nemoga da sloja v ustata si.vazmojno li e da sam bremenna vapreki 4e mi doide.v drugiden iam 4as pri ginekologa no dosta sam se pritesnila.
Виж целия пост
# 1
Никой не знае какво е възможно и какво не .Първо се успокой,да не си навредиш допълнително.Отиди на гинеколог щом имаш час и му разкажи всичко.След прегледа ще си наясно.Успех и да пишеш после !
Виж целия пост
# 2
zdravei,blagodarq za podkrepata.hodih na ginekolog.kaza 4e sam mnogo stranna.izglejdala sam im vse edno 4e teparva trqbva da mi idva a ne 4e mi e minalo.qi4nicite sa bili stranni i ako ne e bremennost e kista.no ne e sigurna.piq nqkakv antibiotik i vapreki tova  sam s postoqnna  temperatura 37-37,5.pravih test otricatelen e.no sestrata mi kaza 4e e o6te rano da go pravq.tazi sedmica pak imam 4as i dano togava se razbere kakvo e.
Виж целия пост
# 3
да,бе,ако не е това е онова,а ако не е онова е трето и пето Naughty  ти къде  я намери тая докторка #2gunfire на мен тя ми изглежда странна,намери свестен лекар,догатки не ти трябват.И моля те,пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 4
И ПРИ МЕН БЕШЕ ТАКА  ГОВОРИХА МИ ЗА КИСТИ И  ГЛУПОСТИ РАЗНИ (ГИНЕКОЛОЗИТЕ). ooooh! ОКАЗА СЕ 4Е САМ БРЕМЕННА
Виж целия пост
# 5
Аз знам, че в началото на бременността (имам предвид първата седмица) е много трудно да се направи разлика между бременност и предстоящ цикъл.
Когато ме гледаха за бременност, докторът каза, че има удебеляване на стените на матката, което е или бременност, или ще ми идва.
Каза да отида след няколко дена - тогава щяло да се разбере.
Е, разбра се, де!
 Laughing
П.П. Имах бледа втора чертичка на теста, преди да отида на първия преглед.
Виж целия пост
# 6
Направи си тест. Ако не покаже, защото е раничко, изчакай и направи още един след няколко дни. Чакането е много трудно в такива моменти, но няма начин. Кръвен тест ще покаже веднага и най-точно ако ти се занимава.
Виж целия пост
# 7
здравей те!Ще сменям лекарката.Вчера ходих след като пих 6 дена антибионик.Гледаме на ехограв отново и ако знаете какво ми каза ще паднете.Каза ми ,че добре че съм пила антибиотика та сега много ясно се виждало че е киста(била станала по -голяма).Значи аз пия антибиотик за да ми расте кистата.Предписа ми друг антибиотик ,защото около кистата имало някакво въспаление та да го излекуваме а с противозачатачни ще лекуваме кистата.Попитах я като пия и този антибиотик дали няма да увелича кистата повече като с първия тя взе да се смее.Казах и за леката болка ниско долу от ляво тя каза че е от кистата.Температурата можела да е от нея,а за гаденето или е от нея или имам проблем със стомаха.Ходих на гастроентронолог които каза че всичко ми е наред.Та накрая аз пия антибиотик кистата расте ,а възпалението не се лекува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия