анестезиолог в бургас

  • 4 493
  • 10
здравейте мами!
трябв а да направя консултация с анестезиолог ,защото ми с е налага секцио.може ли някоя от вас да ми даде координати,най добре телефон на такъв.естествено да е останала доволна от него.
Виж целия пост
# 1
marianamama според мен първо трябва да говориш с гинеколога който ще те оперира, защото те работят в екипи, а иначе ако си с епидурална в Бургас двамата добри били Димитрова и Ганчев, аз раждах със втория и останах изключително доволна, а за пълна упойка не мога да ти помогна
Виж целия пост
# 2
благорадя ти за отговора.аз не търся анестезиолог за операцията,а само за консултация.георгиев ми е написал на бележката консултация с анестезиолог.нали трябв а да се направят някакви  изследвания за реакции към упойки,та затова сигурно.а георгиев не съм го питала,защото бях същисана,все си мислех,4е бебо се е обърнал и ще избегна операцията,ама не би.
Виж целия пост
# 3
Аз имам една позната която работи в МЦ "Лотос" (бившото спешно), д-р Люцканова - анестезиолог.
Тел. на центъра: 866 454, 810 577.

Виж целия пост
# 4
Аз имам една позната която работи в МЦ "Лотос" (бившото спешно), д-р Люцканова - анестезиолог.
Тел. на центъра: 866 454, 810 577.


съжалявам,но вие препоръ4вате наи-бруталната и корумпирана анестезиоложка-предполагам,4е ви е близка,защото,ако сте била неин пациент,едва ли ще го направите
Виж целия пост
# 5
Аз също раждах с Люцканова!Страшно съм доволна.Тази жена ми взе150лв за епидурална у-ка/т.е. не си е слагала "горница"/ и ми държа ръката по време на цялото раждане.Беше изключително мила и много ми помогна.Да не говорим,че напъва с мен докато раждах.Страшна мадама.Ако пак раждам ще съм с нея. PeaceНаистина съм много доволна,а и държа да отбележа че не съм я наемала предварително.Просто тя беше на смяна и т.к. раждах на 24ти Май/почеван ден/ докторите с които Гамишев работи ги нямаше в Бургас.Тя слезе от някакво друго отделение и останах очарована.Грижеше се за мен все едно съм й много близка.Галеше ме по косата и ми казваше "Бъди силна,миличка!Твоето бебче е напът!"После ми носеше телефона,вода,абе много ме обгрижваше.
Та КАС аз съм била неин пъциент и отговорно заявявам,че нито ми е искала пари,нито ми е правила намек за подаръци...И беше повече от мила,в никакъв случай брутална  Naughty
Виж целия пост
# 6
marianamama в края на крайжата при кой анестезиолог отиде.Как мина секциото?На мене също ми престой секцио при Георгиев.Ти при него ли беше на консултаций или не.? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
в крайна сметка родих нормално,бебо се обърна в последния момент.родих много лесно,през цялото време се майтапех,4е аз няма да родя с тези болки.в родилно прекарах по малко от 2 4аса.
пожелавам на вси4ки като моето раждане!
Виж целия пост
# 8
Браво на тебе.Радвам се ,че всичко е минало леко и нормално.При мене проблема е със зрението и кръвното.Иначе бебо е в добро разположение.
Виж целия пост
# 9
Zdr na vsi4ki!!! Imam edin vapros kam vas.Nqkoi moje li da mi kaje za dobar ili nai-dobriqt anesteziolog v gr.Burgas.Molq ako znaete,napi6ete mi ime i nqkakvi kordinati.
Виж целия пост
# 10
само не ходи при люцканова, тази жена ме остави да чакам ревеики пред кабинета и с спящо бебе на ръце 30мин докато се наприказва с неина позната, и после излезна и ми каза че раб.време свършило (с 20мин по рано беше)  #2gunfire е това обикновен човек не би го направил а да не говорим лекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия