Биде?

  • 28 636
  • 88
Ползвате ли, имате ли, отживелица ли е, удобно ли е?
2 мивки в 1 баня?
Мнения
Виж целия пост
# 1
Две мивки има смисъл когато сте повече хора и сутрин се чакате на опашка, стига да имаш място в банята, но биде... Sick newsm11

Ненужна измишльотина и отживелица. Sick
Виж целия пост
# 2
Зависи какви са хигиенните навици на семейството, те ще определят и нуждата от биде.
Ако сте свикнали да се измивате след тоалетна, това е наистина добър вариант.
Но ако ще стои за красота, няма смисъл според мен.
Виж целия пост
# 3
Аз си сложих както 2 мивки,така и биде и изобщо не мисля,че е отживелица
Виж целия пост
# 4
Зависи какви са хигиенните навици на семейството, те ще определят и нуждата от биде.
Ако сте свикнали да се измивате след тоалетна, това е наистина добър вариант.
Но ако ще стои за красота, няма смисъл според мен.

Така мисля и аз. Peace
Виж целия пост
# 5
Не мисля, че бидето е отживелица. Напротив- необходимост, както всичко останало в една тоалетна.
Аз лично имам 2 бани и тоалетни в къщата, която строим в момента и мисля да са с по една мивка.
Виж целия пост
# 6
"Отживелица"  #Crazy Откога измиването след тоалетна стана демоде  newsm78 Mr. Green
Може би откакто фармацефтиката напредна и има всякакви лекове за хемороиди  Laughing

Шегата настрана - имаме и си го ползваме усилено - намирам го за много удобно и практично  Peace
Виж целия пост
# 7
Когато бях малка имахме биде. Не помня да се е използвало често.
Ако мястото и финансите ми го позволяват, вероятно бих си сложила като екстра, но не и като задължителен атрибут.
Виж целия пост
# 8
"Отживелица"  #Crazy Откога измиването след тоалетна стана демоде  newsm78 Mr. Green
Може би откакто фармацефтиката напредна и има всякакви лекове за хемороиди  Laughing

Шегата настрана - имаме и си го ползваме усилено - намирам го за много удобно и практично  Peace

Измиване след тоалетна? #Crazy Shocked #Crazy Че кога е било "моде"? Laughing Това е традиция в някои арабски страни изключително. По простата причина че си нямат тоалетна хартия. Laughing За Иран ли, за Ирак ли четох... newsm78 В някои турски или помашки семейства също знам че е прието.
Вие след тоалетна миете ли се? Crazy
Виж целия пост
# 9
"Отживелица"  #Crazy Откога измиването след тоалетна стана демоде  newsm78 Mr. Green
Може би откакто фармацефтиката напредна и има всякакви лекове за хемороиди  Laughing

Шегата настрана - имаме и си го ползваме усилено - намирам го за много удобно и практично  Peace

Измиване след тоалетна? #Crazy Shocked #Crazy Че кога е било "моде"? Laughing Това е традиция в някои арабски страни изключително. По простата причина че си нямат тоалетна хартия. Laughing За Иран ли, за Ирак ли четох... newsm78 В някои турски или помашки семейства също знам че е прието.
Вие след тоалетна миете ли се? Crazy
Joy Joy Joy Да мием се и то задължително...
Виж целия пост
# 10
Ми душа отнема по-малко време от подмиването. Laughing
Виж целия пост
# 11
Ми душа отнема по-малко време от подмиването. Laughing

А подмиването може да става и под душа. Wink
Виж целия пост
# 12
Две мивки незаемащи много място Wink:




Виж целия пост
# 13
Абсолютно задължително е бидето в моята тоалетна, но си купих тоалетна чиния с вградено биде за да пестя от мястото.
Между другото много ми е интересно как тоалетната хартия обира всичката мръсотия след голяма нужда???
Бидето се използва за хигиена не от липсата на тоалетна хартия, която след подмиването пак се използва.
Виж целия пост
# 14
Цитат
Между другото много ми е интересно как тоалетната хартия обира всичката мръсотия след голяма нужда???
Бидето се използва за хигиена не от липсата на тоалетна хартия, която след подмиването пак се използва.

Ако се каниш да го излизваш онова място, със сигурност няма да ти е достатъчно, но обикновенно тези неща не се правят преди душ.
Ако не си падаш по такива неща по всяко време на деня, тоалетната хартия за целта е напълно достатъчна. Тя обикновенно служи именно за тази цел, а за след подмиване има кърпи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия