Магия

  • 22 699
  • 55
Интересувате ли се от магии?А бихте ли направили магия на някой?Попаднах на един сайт за магии и там във форума има доста описания как да се правят заклинания(за любов,за пари..и др.).Аз лично досега не съм се вълнувала от тези работи.
Между другото прочетох едно заклинание(напълно безобидно) за това да накараш някой да ти се обади.Аз го пробвах и се получи. Shockedнезнам дали е удачно да го напиша тук newsm78.
Има и други,които не са толкова безобидни и които никога няма (аз лично) да направя.Нямам толкова смелост и ме е страх.
Виж целия пост
# 1
Ти кажи по-добре къде продават качествени изсушени крила на прилеп, че последния път на такова менте попаднах, че свекървата още ходи с 3 опашки (змийска, лисича и крокодилска) и се чуди как да си ги сплита!  ooooh! Crazy
Виж целия пост
# 2
Боно дали ще ми се обади, ако го омагьосам?
Виж целия пост
# 3
Боно дали ще ми се обади, ако го омагьосам?
Само ако използваш око от тритон за магията.
Ама гладай да не е менте,че я виж, какви са ги пробутали на Как' Сийка.
Виж целия пост
# 4
Добре де и кой този сайт че да пробвам и аз дали действа. Веднага бих си направила магия за пари.
Виж целия пост
# 5
Като се замисля,направих заклинанието да  се обади мъжът ми.Той и без това ми звъни по 2-3 пъти на ден,така че може да е съвпадение. newsm78Сега ще пробва на някой друг smile3508 да видим дали ще стане.
Виж целия пост
# 6
www.magicgatebg.com е сайта,във форума ги пише тия работи.
Виж целия пост
# 7
Искам заклинанието за обаждане. Ще го кажа и ще видим, дали ще ми се обади набелязаната жертва Twisted Evil, че не искам аз да се набутвам Laughing.
Виж целия пост
# 8
Нинче, с мъжа и любовника и баба знай. Направи магията така, че да ти звънна аз.  Mr. Green
Пък после ела се похвали!  Whistling
Виж целия пост
# 9
...
Между другото прочетох едно заклинание(напълно безобидно) за това да накараш някой да ти се обади.Аз го пробвах и се получи. Shockedнезнам дали е удачно да го напиша тук newsm78.

И аз знам едно - звъниш 20-30 пъти на човека и затваряш, да му отбележи пропуснато обаждане. Joy
Виж целия пост
# 10
 Как`Сийке, то така не става.Този на когото го правиш трябва да е твой познат и да ти има номера.Ако ставаше така щях да накрам да ми се обади Брат Пит Grinning,а не мъжа ми.
Виж целия пост
# 11
Ха ха,става. Joy Този път го направих на един познат,който не бях чувала и виждала от месеци.Той ми каза,че ей така просто се сетил за мен и ми звъннал.Даже ме покани да пием кафе.Не е ли готино,а?Сега ще направя на целият ми телефонен указател Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Уффф, нямам игла в момента... newsm78
Виж целия пост
# 13
Искам заклинанието за обаждане. Ще го кажа и ще видим, дали ще ми се обади набелязаната жертва Twisted Evil, че не искам аз да се набутвам Laughing.
И аз искам, кажи какво е!
Виж целия пост
# 14
ТРЯБВАТ ВИ :
ХИМИКАЛ (ЧЕРВЕН ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ)
МАЛКО ПАРЧЕ ХАРТИЯ ( ДА НЕ Е КАРИРАНА ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО)
ИГЛА

На хартията изписвате името на човека , когото искате да ви се обади - два пъти ,като трябва да се образува непрекъснат кръг. В средата на кръга пробождате с иглата и ги оставяте до телефона. Много е важно през цялото време да си представяте човека и мислено или гласно да повтаряте желанието си. Човекът за когото мислите трябва да ви се обади до 5 минути, 5 часа или 5 дни.Колкото по-силно е желанието и визуализацията ,толкова по - ефективно ще е заклинанието.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия